Obrotu dla początkujących

W naszym poradniku Handel A-Z znajdziesz informacje na temat narzędzi inwestycyjnych, specjalistycznych terminów i podstawowych pojęć, których potrzebujesz, aby rozpocząć swoją edukację w handlu internetowym.

W sekcji Co to jest ForEx? możesz dowiedzieć się więcej na temat światowego rynku FX, parach walutowych i w jaki sposób działa handel. Tutaj znajdziesz również opisy najbardziej znanych pojęć handlowych takich jak: rodzaje zleceń, rollover i hedging.

Sekcja Analizy Technicznej szczegółowo opisuje podstawy rozumienia i analizowania wykresów, aby pomagać Ci w decyzjach handlowych.

Sekcja CFDs obejmuje kontrakty różnicy kursowej, są to ważne instrumenty finansowe, które pozwalają inwestorom kupować lub sprzedawać waluty, indeksy, towary i akcje bez posiadania instrumentu bazowego.

Możesz także sprawdzić nasz glosariusz i znaleźć krótkie definicje wszystkich handlowych i finansowych pojęć, które napotkasz na drodze swej edukacji na temat handlu.

Jeżeli już przyjrzałeś się materiałom z sekcji Handel A-Z, możesz kontynuować swoją edukację poprzez zapisanie się na webinarium lub kurs handlu. Mamy również zbiór filmów na temat handlu walutami i popularnej platformy inwestycyjnej, MetaTrader4.

Po zapoznaniu się ze wszystkimi podstawami, możesz założyć konto demonstracyjne i zacząć wykorzystywać swoją wiedzę w praktyce poprzez inwestowanie bez ryzyka.