AvaSocial

PRZENOSIMY OBRÓT SPOŁECZNOŚCIOWY
NA KOLEJNY POZIOM

Korzystaj z aplikacji AvaSocial, aby uczyć się od traderów odnoszących sukcesy, zanim wykonasz swój ruch. Nawiąż kontakt z innymi inwestorami i zautomatyzuj swoje transakcje.

Aplikacja dla wszystkich poziomów

Początkujący mogą zyskać rzeczywistą ekspozycję na rynki w czasie nauki! Skróć czas nauki, śledząc ekspertów z zakresu obrotu, którzy mogą zapewnić cenny wgląd w rynek. Doświadczeni inwestorzy mogą oszczędzić czas, zyskując jasny ogląd rynku bez konieczności wykonywania codziennych analiz. Poszerz swoje horyzonty, zyskując ekspozycję na aktywa, którymi normalnie nie obracasz. Zautomatyzuj swoje transakcje i odklej się od terminala, ufając strategiom, za którymi podążasz.

Najnowsza innowacja w obrocie społecznościowym

AvaSocial wyznacza nowy trend w technologii obrotu społecznościowego. Dzięki aplikacji mobilnej AvaSocial możesz śledzić i kopiować transakcje najlepszych inwestorów. Korzystaj z mądrości ekspertów, zadawaj pytania swoimi mentorom lub grupom i odkrywaj nowe efektywne strategie.
Mówiąc prościej, z AvaSocial już nigdy nie będziesz prowadzić obrotu samemu.
Aplikacja AvaSocial jest oferowana we współpracy z Pelican Trading objętą nadzorem FCA.

Prosty sposób na kopiowanie transakcji

Bez trudu znajdź najskuteczniejszych inwestorów i wykwalifikowanych mentorów, zadawaj im pytania 1 na 1 lub na czacie grupowym, a następnie kopiuj ich transakcje za jednym naciśnięciem przycisku.

Ucz się obrotu z najlepszymi

Stwórz własną transparentną sieć podobnie myślących inwestorów, rozmawiaj ze znajomymi i zapewnij sobie bezpośredni dostęp do okazji rynkowych, zawsze o jeden krok przed resztą stawki.

Sygnały transakcyjne w czasie rzeczywistym

Odbieraj aktualizacje w czasie rzeczywistym na temat swoich znajomych oraz doświadczonych inwestorów, zobacz co robią, a następnie skomentuj, udostępnij, polub transakcję lub po prostu skopiuj sygnały transakcyjne.

Nowy sposób, by dzielić się swoimi najlepszymi transakcjami

Chcesz zwiększyć liczbę śledzących lub po prostu jesteś dumny z dużej wygranej? AvaSocial umożliwia świętowanie sukcesu z grafiką, jaką możesz zamieścić w całej swojej sieci mediów społecznościowych, w tym na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Zdobywaj nagrody za transakcje, jakie zawierasz każdego dnia

Jeśli zamkniesz transakcję z dużym zyskiem, skorzystasz z funkcjonalności społecznościowych w aplikacji lub odniesiesz serię zwycięstw, otrzymasz specjalne nagrody do swojej cyfrowej kolekcji trofeów, które pokażą innym, jak daleko zaszedłeś.

Setki rynków – 24/7

Zawieraj transakcje wraz ze znajomymi, utrzymaj motywację, daj się zainspirować. Przemyśl na nowo swój obrót walutami, indeksami, towarami, akcjami i kryptowalutami dzięki komunikacji z innymi inwestorami w prawdziwie pionierskim środowisku transakcyjnym dostępnym 24/7.

Więcej korzyści z AvaSocial

  1. Zadawaj pytania innym inwestorom, kwestionuj lub odwracaj pozycje swoich znajomych
  2. Znajdź, śledź, zasil lub nawet stwórz swoje własne sieci transakcyjne i rozwijaj swoją zaufaną społeczność
  3. AvaSocial we współpracy z Pelican Trading jest w pełni regulowana, aby umożliwić inwestorom sprzedawanie ich własnych sygnałów transakcyjnych i pobieranie opłat za dostęp do grupy

Skonfiguruj AvaSocial w kilka minut

  1. Pobierz AvaSocial
  2. Utwórz swój rachunek społecznościowy
  3. Wprowadź swoje dane do logowania na MT4
  4. Powiedz nam, jaki instrument Cię interesuje (wymóg FCA)
  5. Zasil swój rachunek AvaSocial
  6. Rozpocznij kopiowanie

Gotowy, aby dołączyć do czegoś naprawdę rewolucyjnego?

Dołącz do AvaSocial, zarabiaj na sukcesach swojej sieci i wejdź w środek rynku jak nigdy wcześniej. Opłaca się być społecznym z AvaSocial!

Pelican Exchange Limited jest wyznaczonym przedstawicielem London and Eastern LLP posiadającej zezwolenie i podlegającej nadzorowi Financial Conduct Authority („FCA”); numery rejestracyjne FCA odpowiednio 739090 i 534484.

* Zwracamy uwagę, że ta opcja jest dostępna wyłącznie dla klientów z Wielkiej Brytanii.

Zawieraj transakcje z pewnością siebie

Zabezpieczone depozyty u
regulowanego brokera

Ultraniskie spready
i stawki swap

Niezrównane wsparcie i obsługa
klienta w wielu językach

chatbot