MetaTrader 4

Obrót z MetaTrader 4

Najbardziej rozbudowana platforma na świecie oferująca wszystko, czego potrzebujesz do zawierania zaawansowanych transakcji i zrealizowania swojego potencjału inwestycyjnego

mt4 trading platform from AvaTrade
1
Otwórz
Otwórz swój rachunek i wybierz platformę MetaTrader 4
2
Zasil
Zasil swój rachunek kapitałem, aby wejść na rynki
Metatrader 4
  • Szybka i elastyczna platforma transakcyjna
  • Sygnały transakcyjne od wiodących dostawców
  • Automatyczne systemy transakcyjne do obrotu algorytmicznego
  • Globalna dostępność z komputerów PC, urządzeń mobilnych i przez Internet

Dlaczego MetaTrader4?

Najbardziej rozbudowana platforma na świecie

Otwórz rachunek, aby prowadzić obrót z konkurencyjnymi spreadami na najbardziej rozbudowanej i zaawansowanej platformie na świecie.

Łatwy dostęp

Korzystaj z platformy w pełnym zakresie na komputerze PC, telefonie z iOS lub Androidem lub tablecie bądź też bezpośrednio przez Internet.

Możliwości analityczne

Wyświetlanie wielu różnych ram czasowych, obiektów analitycznych i wskaźników technicznych na elastycznych i interaktywnych wykresach.

Anioł stróż

Spersonalizowane narzędzie do uzyskiwania informacji zwrotnych, pozwalające na doskonalenie procesu decyzyjnego i uzyskiwanie lepszych wyników.

Automatyczne systemy transakcyjne MetaTrader 4

Programy umożliwiające algorytmiczny obrót bez uczestnictwa użytkownika, czyli obrót zautomatyzowany, dla osiągnięcia lepszych wyników.

AvaTrade jest jednym z wiodących brokerów na świecie – dołącz do nas już dziś!

Rozpocznij obrót na MT4

Otwórz rachunek transakcyjny i rozpocznij obrót już od kwoty . Dołącz do nas już teraz i ciesz się korzyściami z obrotu z regulowanym brokerem – zdobywcą nagród!

Poćwicz obrót na MT4

Dopiero zaczynasz przygodę z obrotem? Zacznij od rachunku demo ze 100.000 $, który umożliwi Ci ćwiczenie obrotu z pomocą naszego zespołu obsługi klienta.