Platformy Inwestycyjne

Realizując swoje zobowiązanie do umożliwiania ludziom prowadzenia obrotu i inwestowania pieniędzy, AvaTrade dba o wszystkich inwestorów, oferując im szeroki zakres platform transakcyjnych do obrotu manualnego i zautomatyzowanego. Każda platforma oferuje inwestorom wyjątkowe doświadczenie obrotu , szereg instrumentów finansowych dostępnych do obrotu oraz liczne narzędzia analityczne, wskaźniki i wykresy.

Zawieraj transakcje w drodze za pomocą naszej intuicyjnej aplikacji AvaTradeGO wyposażonej w przyjazny pulpit nawigacyjny i zaawansowane funkcjonalności
Popularna platforma transakcyjna MetaTrader 4 oferuje zaawansowane i elastyczne środowisko transakcyjne

Wyraź swoje przewidywania rynkowe za pomocą opcji call i put, i wykorzystaj wbudowane narzędzia do maksymalizacji zwrotu z inwestycji.
Nasz szeroki wybór oprogramowania do obrotu zautomatyzowanego umożliwia kopiowanie transakcji zawieranych przez doświadczonych inwestorów na rynku Forex.
AvaTrade udostępnia prosty sposób na prowadzenie obrotu na urządzeniach Mac, zarówno online, jak i za pomocą oprogramowania do pobrania.
Możesz sprawdzać otwarte transakcje i otwierać nowe za pomocą przeglądarki internetowej, bez pobierania oprogramowania.
Korzystaj z dostępu do swojego rachunku AvaTrade z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnych AvaTradeGO i AvaTradeAct.