Platformy Inwestycyjne

Realizując swoje zobowiązanie do umożliwiania ludziom prowadzenia obrotu i inwestowania pieniędzy, AvaTrade dba o wszystkich inwestorów, oferując im szeroki zakres platform transakcyjnych do obrotu manualnego i zautomatyzowanego. Każda platforma oferuje inwestorom wyjątkowe doświadczenie obrotu , szereg instrumentów finansowych dostępnych do obrotu oraz liczne narzędzia analityczne, wskaźniki i wykresy.

   

Obrót internetowy

Możesz sprawdzać otwarte transakcje i otwierać nowe za pomocą przeglądarki internetowej, bez pobierania oprogramowania.

 

AvaTradeGo Mobile Trading App from Avatrade   

AvaTradeGO

Zawieraj transakcje w drodze za pomocą naszej intuicyjnej aplikacji AvaTradeGO wyposażonej w przyjazny pulpit nawigacyjny i zaawansowane funkcjonalności

 

Metatrader 4 platform   

MetaTrader 4

Popularna platforma transakcyjna MetaTrader 4 oferuje zaawansowane i elastyczne środowisko transakcyjne

 

AvaOptions platform   

AvaOptions

Wyraź swoje przewidywania rynkowe za pomocą opcji call i put, i wykorzystaj wbudowane narzędzia do maksymalizacji zwrotu z inwestycji.

 

automated trading software   

Obrót zautomatyzowany

Nasz szeroki wybór oprogramowania do obrotu zautomatyzowanego umożliwia kopiowanie transakcji zawieranych przez doświadczonych inwestorów na rynku Forex.

 

   

Obrót na urządzeniach Mac

AvaTrade udostępnia prosty sposób na prowadzenie obrotu na urządzeniach Mac, zarówno online, jak i za pomocą oprogramowania do pobrania.

 

Mobile Trading   

Obrót mobilny

Korzystaj z dostępu do swojego rachunku AvaTrade z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnych AvaTradeGO i AvaTradeAct.