Dlaczego AvaTrade

AVA Trade – handluj bez obaw

AvaTrade jest wiodącym na świecie, regulowanym brokerem internetowym FX i CFD.

Dlaczego coraz więcej inwestorów wybiera AvaTrade

  • Handel ponad dwustoma instrumentami, w tym towarami, indeksami, i akcjami
  • Inwestowanie na komputerze, tablecie i w internecie z AvaTradeAct i MetaTrader 4
  • Szereg platform inwestycyjnych oraz kompatybilność z EA i MQL5
  • Konta ze stałym i zmiennym spreadem, o wartości już od 0.9 pipsa
  • Kapitał klientów przechowywany na segregowanych kontach dla większego bezpieczeństwa
  • Podlegamy nadzorowi w Europie, Australii, Japonii, Afryka Południowa i na Dziewiczych Wyspach Brytyjskich

Już dziś rozpocznij inwestowanie z Ava i otrzymaj bonus dla nowego klienta o wartości do 10,000 € lub bez ryzyka i bezpłatnie wypróbuj jedną z naszych platform inwestycyjnych korzystając przez 21 dni z konta demo.

AvaTrade – Lider pośród brokerów internetowych

Od momentu założenia w 2006r. AvaTrade jest liderem nowoczesnego handlu online, opartego na solidnym, przyjaznym użytkownikowi oprogramowaniu, najnowocześniejszych platformach inwestycyjnych i wsparciu rzetelnych instytucji finansowych.

Wyniki mówią same za siebie – dziś AvaTrade może się poszczycić dwustu tysiącami zarejestrowanych inwestorów na całym świecie, którzy przeprowadzają ponad 2 miliony transakcji każdego miesiąca.

Jako klient AvaTrade możesz liczyć na wybór, wparcie i ochronę, jakich potrzebujesz.

Wybór

Robimy wszystko, aby bezustannie ulepszać i rozszerzać naszą ofertę. AvaTrade był jednym z pierwszych brokerów forex, który wprowadził handlowanie kontraktami CFD na towary, indeksy i akcje. Był również w czołówce wśród wprowadzających lukratywny handel cyfrową walutą Bitcoin i Litecoin, umożliwiając handel nimi zwykłym inwestorom.

AJako klient AvaTrade będziesz mieć również okazję skorzystać z większej liczby platform i bardziej urozmaiconych sposobów inwestowania. W swojej ofercie mamy dwie platformy do handlu manualnego, MetaTrader 4 i AvaTradeAct, z pełnym wparciem mobilnego handlu. Do wyboru masz również szereg platform handlu automatycznego, w tym Mirror Trader i Signal Trader.

Wsparcie

Nasza wielokrotnie nagradzana obsługa klienta jest dostępna przez telefon, e-mail oraz czat na żywo, więc zawsze będziesz mógł z kimś porozmawiać, we własnym języku i w czasie pracy giełdy.

Zapewniamy również wparcie w formie ciągłego dokształcania, które pozwoli Ci podnosić swoje inwestycyjne umiejętności i poszerzać wiedzę za pomocą bezpłatnych filmów, artykułów, e-booków oraz codziennych analiz rynku.

Bezpieczeństwo

Wierzymy, że kluczem do Twojego sukcesu w handlu jest bezpieczne i solidne oprogramowanie inwestycyjne. Wybór AvaTrade oznacza spokój ducha, jaki zapewnić może jedynie handel z uznanym brokerem podlegającym oficjalnemu nadzorowi.

AvaTrade posiada licencję brokerską w Unii Europejskiej, Japonii, Australii i Dziewiczych Wyspach Brytyjskich. W związku z tym podlegamy rygorystycznemu nadzorowi weryfikującemu w jaki sposób zarządzamy funduszami klientów, bezpieczeństwem i sprawozdaniami finansowymi.

Więcej informacji o naszych licencjach i nadzorze, któremu podlegamy znajdziesz tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób zapewniamy bezpieczeństwo inwestowanych przez Ciebie funduszy kliknij tutaj.

Już dziś dołącz do AvaTrade i odbierz bonus dla nowego klienta o wartości do 10,000 €!