Informacje o firmie

AvaTrade jest pionierem wśród
innowacyjnych brokerów internetowych
począwszy od 2006.

Firma jest wspólnym przedsięwzięciem specjalistów finansowych
oraz ekspertów handlu online, których celem było udoskonalenie
dotychczasowej oferty inwestowania internetowego.

uczciwość i
bezstronność
obsługa klienta
ponad wszystko
bezkompromisowa
samoocena
nieustanna
innowacja

Nasze wartości

AvaTrade wyznaje cztery główne wartości, które definiują nasze relacje z klientami i partnerami i przyświecają każdej podejmowanej przez nas decyzji.

Nasze wartości

AvaTrade wyznaje cztery główne wartości, które definiują nasze relacje z klientami i partnerami i przyświecają każdej podejmowanej przez nas decyzji.

Tło

Wystarczyło kilka lat, aby firma AvaTrade się znacząco rozwinęła, świadcząc usługi ponad 200,000 zarejestrowanych klientów na całym świecie, obsługując ponad 2 miliony transakcji na miesiąc. Całkowity miesięczny wolumen transakcyjny przekracza $60 miliardów.

Na rynku brokerów internetowych AvaTrade wyróżnia się wyjątkowym podejściem do klienta oraz solidnym wsparciem finansowym. Doskonała obsługa klienta, dostępna 24 godziny na dobę, w wielu językach oraz bogaty wybór platform i usług tworzą optymalne środowisko dla graczy o różnym stopniu zaawansowania. Bogata oferta AvaTrade daje możliwość inwestowania w pełne spektrum instrumentów finansowych, w tym w Forex, akcje, towary i indeksy.

Ava jest międzynarodową firmą, posiadającą regionalne biura i centra sprzedażowe w Paryżu, Dublinie, Mediolanie, Tokio i Sydney. Siedziba administracyjna znajduje się w Dublinie.

Bez względu na to, czy jesteś początkującym graczem, czy ekspertem, łatwo dostosowujące się platformy i usługi zapewnią Ci idealne połączenie prostoty i zaawansowanych funkcji. Nic dziwnego, że od 2006r. zdobyliśmy 9 branżowych nagród.

Dołącz do tysięcy inwestorów i członków AvaTrade, którzy zdecydowali się na nasz portal. Kliknij.Kliknij, aby rozpocząć.

Nasze biura na całym świecie

AvaTrade
Financial Centre
Five Lamps Place Amiens Street, Dublin 1 Ireland
Italy
Via Torino 2 20123 Milano
France
29 rue de Bassano 75008 Paris
Japan
Minatoku Akasaka 2-18-1 Tokyo
Spain
Calle López de Hoyos 35 Planta 1 Madrid
Australia
Level 13 2 park street Sydney NSW 2000
Mongolia
Gazar Business Center #205 Bayangol District Ulaanbaatar
China
SOHO Shangdu, Chaoyang District, Beijing
Nigeria
Ojimadu Nwaeze House,
20 POW
Mafemi Crescent,
Jabi District
Abuja