AvaProtect

AvaProtectTM -
ostateczne narzędzie do zarządzania ryzykiem

Ochrona AvaProtect™, ekskluzywna dla AvaTrade, pozwala odzyskać pieniądze za transakcje zakończone stratą. Przyłącz się do rewolucji, ochroń swoje transakcje już dziś!

Ochrona do miliona dolarów

AvaTrade, wielokrotnie nagradzany broker Forex i CFD, wprowadza nowy standard ograniczania ryzyka z AvaProtect – nowym i innowacyjnym narzędziem do zarządzania ryzykiem.Ta unikatowa funkcja zarządzania ryzykiem umożliwia ochronę konkretnej transakcji przed stratami do wysokości miliona dolarów w wybranych ramach czasowych za niewielką opłatą hedgingową pobieraną w chwili zakupu.

Narzędzie AvaProtect zostało opracowane w ramach działań spółki na rzecz sukcesu i satysfakcji klientów i jest dostępne wyłącznie na platformach AvaTrade: aplikacji AvaTradeGO, którą można pobrać na Google Play i App Store, oraz WebTrader, która nie wymaga pobierania ani instalacji.

Ograniczone ryzyko, MNÓSTWO korzyści

W przeciwieństwie do standardowych pozycji, w przypadku których sprawy mogą przybrać nieciekawy obrót, kiedy rynek zwróci się przeciwko Tobie, transakcje chronione są zabezpieczone przed niekorzystnymi ruchami w wybranym okresie. Innymi słowy, AvaTrade zwróci Ci środki za pozycje generujące stratę na koniec okresu ochrony bezpośrednio na Twój rachunek!

Ochrona jest WŁĄCZONA

Aktywacja ochrony jest łatwa, wymaga jedynie wykonania 6 prostych kroków:

  • Naciśnij, aby otworzyć WebTrader lub aplikację AvaTradeGO
  • Wybierz instrument*
  • Kliknij ikonę AvaProtect
  • Wybierz czas trwania ochrony
  • Zobacz opłatę i datę wygaśnięcia
  • Zakończ transakcję

To już wszystko – Twoja transakcja jest chroniona!

* Dostępne dla transakcji na walutach, złocie i srebrze.

Zobacz, jak działa AvaProtect: obejrzyj nasze wideo

Jak zabezpieczać swoje transakcje z AvaProtect?

Ochrona przed ryzykiem AvaProtect obejmuje wszelkie straty, jakie mogą wystąpić w okresie ochrony, w tym stop out, ręczne zamknięcie transakcji lub niezrealizowane straty z otwartej transakcji w chwili wygaśnięcia ochrony. Wszystkie transakcje otwarte w chwili wygaśnięcia ochrony pozostaną otwarte, ale ujemna różnica w chwili wygaśnięcia zostanie zwrócona bezpośrednio na Twój rachunek, z wyłączeniem kosztów zabezpieczenia. Jeśli transakcja chroniona zostanie zamknięta ręcznie lub przez stop out, ochrona wygaśnie w tym momencie.Wszystkie pokryte straty zostaną zwrócone w postaci płynnych środków bez żadnych ograniczeń.

Ciesz się pełną kontrolą nad swoimi parametrami

Każda umowa AvaProtect ma określony czas ochrony, który możesz ustawić ręcznie (w godzinach lub w dniach), dzięki czemu masz pełną kontrolę nad okresem obowiązywania umowy AvaProtect. Ponadto, możesz zachować kontrolę nad transakcją chronioną, wybierając czy chcesz zamknąć pozycję, czy ustawić parametry Take Profit / Stop Loss, według własnego uznania.

Obliczanie składki AvaProtect

Wysokość składki AvaProtect jest oparta na oczekiwanej zmienności kursu pozycji bazowej w okresie obowiązywania umowy. Składka będzie się różnić w zależności od wielkości transakcji i wybranego okresu ochrony.
Koszt zabezpieczenia AvaProtect zostanie potrącony z Twojego dostępnego salda w chwili zakupu.

Czy możesz ograniczyć ryzyko podczas obrotu?

Zastosuj AvaProtect podczas zawierania swojej kolejnej transakcji i ciesz się spokojem umysłu w okresie ochrony. Pokuś się o większe i odważniejsze kroki na rynku, wiedząc że jeśli ochrona wygaśnie, a Ty zostaniesz z otwartą przegrywającą pozycją, AvaTrade zwróci wszystkie poniesione straty na Twój rachunek. Twoim jedynym kosztem jest niewielka opłata hedgingowa – to takie proste!

Nadal martwisz się, że Twoja pozycja wygeneruje stratę? Z AvaTrade już nigdy nie będziesz musiał się o to martwić. Skorzystaj z WebTradej lub pobierz AvaTradeGO, otwórz bezpłatny rachunek transakcyjny i przekonaj się, co AvaProtect ma do zaoferowania.

AvaTrade: Zawieraj transakcje z pewnością siebie

Zabezpieczone depozyty u
regulowanego brokera

Ultraniskie spready
i stawki swap

Niezrównane wsparcie i
obsługa klienta w wielu językach

* W okresie ochrony.

chatbot