AvaProtect

AvaProtectTM -
Zawieraj transakcje bez żadnych obaw

Martwi Cię pozycja generująca stratę? AvaTrade zapewnia Ci ochronę.
Wybierz AvaProtect przy realizacji transakcji i zapewnij sobie całkowity spokój umysłu*.
Dostępne wyłącznie w aplikacji AvaTradeGO.

Ochrona dla Twoich transakcji

Wyobrażasz sobie otwieranie tylu transakcji, ile chcesz, bez ryzyka utraty ciężko zarobionych pieniędzy przez określony czas? Wystarczy chronić swoje transakcje. Za każdym razem gdy otwierasz pozycję, wykup ochronę i określ czas jej trwania. Następnie, pozwól rynkowi robić swoje i traktować Twoją nową pozycję tak jak każdą inną z Twoich transakcji. Jeśli okres ochrony dobiegnie końca i będziesz posiadał otwartą pozycję generującą stratę, po prostu zwrócimy środki na Twój rachunek. Jedyny koszt to opłata za AvaProtect!

Zero ryzyka, MNÓSTWO korzyści

W przeciwieństwie do standardowych pozycji, w przypadku których sprawy mogą przybrać nieciekawy obrót, kiedy rynek zwróci się przeciwko Tobie, transakcje chronione są w 100% zabezpieczone przed niekorzystnymi ruchami w wybranym okresie. Innymi słowy, AvaTrade zwróci Ci środki za pozycje generujące stratę na koniec okresu ochrony bezpośrednio na Twój rachunek!

Jedna niewielka opłata, gigantyczny potencjał zyskowy

Za niewielką opłatę początkową zatrudniasz wirtualnego „ochroniarza” dla swojej transakcji i określasz, jak długo chcesz go mieć przy sobie. Dzięki temu możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja transakcja jest w dobrych rękach, niezależnie od tego, co wydarzy się na rynku w okresie ochrony!

Zobacz, jak działa AvaProtect: obejrzyj nasze wideo

AvaTrade: Zawieraj transakcje z pewnością siebie

Zabezpieczone depozyty
u regulowanego brokera

Ultraniskie spready
i stawki swap

Niezrównane wsparcie i obsługa klienta
w wielu językach

* W okresie ochrony.

Subscribe to our news
Don't miss out on the latest news and updates!