Pobierz aplikację AvaTradeGo już teraz

GLOBAL
EU

Usain Bolt

Bądź bardziej jak Bolt

Bolt x AvaTrade – Zwycięska kombinacja!

Make the Jump & Invest Today!

Bolt x AvaTrade –
Zwycięska kombinacja!

AvaTrade z dumą ogłasza, że supergwiazda sportu, rekordzista świata, wielokrotny mistrz olimpijski i mistrz świata oraz właściciel jednego z najlepszych uśmiechów na naszej planecie – Usain Bolt jest naszym nowym Ambasadorem Marki.

Zarówno Usain, jak i AvaTrade, dążą do nieustającej doskonałości w każdym aspekcie.

Wierzymy, że każdy z setek tysięcy naszych inwestorów ma potencjał, aby stać się #1 w swojej dziedzinie – tak samo jak Bolt.

Zapewniamy najnowocześniejszą technologię oraz najwyższy poziom nadzoru regulacyjnego i nie cofniemy się przed niczym, aby pomóc Ci osiągnąć te same szczyty co Usain.

Twój bystry umysł tradingowy, podobnie jak nogi Usaina, jest Twoim głównym narzędziem do osiągnięcia sukcesu, a razem możemy stworzyć najlepszą możliwą wersję! Możesz skorzystać z wiodących platform transakcyjnych, takich jak nasza własna wielokrotnie nagradzana aplikacja mobilna AvaTradeGO czy WebTrader, nie wspominając o MT4 i MT5. Zapewnij sobie edukację, jakiej potrzebujesz, z pomocą różnorakich webinariów online, poczytaj liczne artykuły informacyjne, odbieraj codzienne powiadomienia push i tweety z informacjami rynkowymi, poćwicz transakcje na koncie demo i zawsze konsultuj się z naszymi eksperckimi doradcami.

Nowe partnerstwo
dla AvaTrade!

Usain musiał trenować, aby stać się najlepszy na świecie. Ale nie zrobił tego sam. Miał wsparcie, narzędzia i technologię, które pomogły mu wejść na sam szczyt lekkoatletyki. AvaTrade robi to samo – zamiast trenerów osobistych mamy eksperckich doradców. Z kolei aby zastąpić dietetyków i sprzęt, będziesz miał dostęp do najlepszych platform i technologii transakcyjnych, które pomogą Ci zmaksymalizować Twoje własne umiejętności, przy niezrównanym wsparciu 9 organów regulacyjnych na całym świecie. Usain był wielki – jego zespół wsparcia uczynił go legendą.

To samo AvaTrade może zrobić dla Ciebie!

Przekroczyć linię mety
Zapraszamy do sprawdzenia, co AvaTrade i Usain Bolt mają do zaoferowania.

Join Bolt and AvaTrade.
Join the Team.
Join Excellence.