AvaTrade App

AvaTrade Mobile App – INNOWACYJNA APLIKACJA DLA WIZJONERSKIEGO TRADERA

Łącz się z globalnymi rynkami korzystając z żywych kanałów i trendów społecznych, aby odkrywać nowe możliwości handlowe na intuicyjnej przyjaznej dla użytkownika aplikacji

Zacznij Handel

Ułatwiony Trading

Doświadcz płynnego handlu dzięki wyrafinowanemu panelowi nawigacyjnemu, wyposażonemu w zestaw intuicyjnych narzędzi zarządzania, przejrzyste wykresy, powiększanie szczegółów i wiele innych przydatnych funkcji unikalnych dla tej aplikacji.

Dzięki AvaTrade Mobile App twój handel będzie prostszy niż kiedykolwiek, ponieważ aplikacja zawiera szczegółowe wskazówki dotyczące otwierania transakcji, informacje zwrotne o Twojej aktywności i wsparcie wtedy, gdy go potrzebujesz. Zarządzaj wieloma kontami MT4 i przełączaj się między rachunkami demonstracyjnymi i rzeczywistymi, aby uzyskać wszystkie potrzebne dane dotyczące transakcji, używając tych samych danych logowania AvaTrade.

Handluj teraz

Trendy rynkowe – technologia wyłączna AvaTrade Mobile App

Śledź rozwój rynków w czasie rzeczywistym dzięki tej niesamowitej funkcji szybkiego monitorowania trendów społecznych w żywej społeczności traderskiej AvaTrade. Jej możliwości technologiczne, które pomogą Ci uzyskać dostęp do kluczowych informacji finansowych dla przejrzystej analizy tego, co jest ważne dziś.

Wszystkie Twoje instrumenty handlowe są połączone, aby pomóc Ci w podejmowaniu trafnych i dokładnych decyzji. Pokazują Ci, co inni handlowcy kupują i sprzedają, jakie są zachowania rynkowe i prezentują wizualizacje z aktualnymi informacjami.

Handluj teraz

Unikalne właściwości handlowe

Zobacz swoje trady za jednym zamachem, sporządź własne listy obserwowane, wyświetl ceny i wykresy na żywo. Handel ponad 250 instrumentami, w tym najpopularniejszymi światowymi parami walutowymi, towarami, akcjami, kryptowalutami i innymi jest w zasięgu Twojej ręki.

Pobierz aplikację teraz

Zobacz AvaTrade Mobile App w akcji, obejrzyj nasz film

AvaTrade: Handel z pewnością siebie

Depozyty zabezpieczone u brokera

Bardzo niskie spready i konkurencyjne stawki swap

Niezrównana obsługa i wsparcie w wielu językach

chatbot