Bitcoin Cash

Bitcoin Cash (BCH) trading at Avatrade

Co to jest Bitcoin Cash?

Bitcoin Cash został utworzony 1 sierpnia 2017 r. w wyniku „twardego widelca” Bitcoina, dając początek nowej wersji łańcucha bloków z innymi zasadami. Bitcoin Cash został stworzony w wyniku działań mających na celu rozwiązanie przeciągającego się problemu ze skalowalnością Bitcoina. Dzięki przejściu z głównego łańcucha bloków Bitcoina do nowej wersji, oprogramowanie może obsługiwać większą liczbę transakcji (o osiem megabajtów, mówiąc dokładnie).

Obrót kontraktami CFD na Bitcoin Cash w 4 prostych krokach

 1. Otwórz rachunek transakcyjny na AvaTrade
 2. Zasil swój rachunek
 3. Podaj preferowaną kwotę inwestycji
 4. KUP (zajmij pozycję długą) lub SPRZEDAJ (zajmij pozycję krótką) Bitcoin Cash

Ava Trade jest jednym z wiodących brokerów oferującym jedne z najlepszych warunków obrotu, w tym najniższe spready na kryptowaluty, jakie są dostępne na rynku.

Dlaczego warto obracać kontraktami CFD na kryptowaluty z AvaTrade?

 • Bezpieczeństwo bez kompromisów – dzięki nadzorowi sześciu organów regulacyjnych oraz odrębnym rachunkom Twoje środki są chronione przez cały czas.
 • Szeroki wybór kryptowalut – Obracaj wieloma różnymi kryptowalutami dostępnymi na naszych platformach transakcyjnych.
 • Bez ukrytych opłat – Oferujemy całkowity brak prowizji i opłat bankowych od transakcji!
 • Kryptowaluty nigdy nie śpią – AvaTrade jest jednym z niewielu brokerów, którzy oferują obsługę i wsparcie przez całą dobę w 14 językach.
 • Wysoka dźwignia finansowa – Powiększ swój kapitał początkowy dzięki wysokiej dźwigni finansowej i zapewnij sobie ekspozycję znacznie przewyższającą saldo na Twoim rachunku.  Do 2:1
 • Ogranicz swoje ryzyko – Możesz ustawić poziomy zysku i straty za pomocą zleceń Stop Loss lub Take Profit. Określ maksymalną kwotę, jaką jesteś gotów zaryzykować, spekulując ceną, lub ustaw poziom cenowy, przy którym chcesz zrealizować zyski. Dostępne są także zlecenia przyszłościowe, takie jak Buy Stop czy Buy Limit.
 • Obracaj kryptowalutami w powiązaniu z walutami fiducjarnymi – W przeciwieństwie do wielu giełd, które pozwalają swoim klientom obracać kryptowalutami wyłącznie w powiązaniu z innymi kryptowalutami, nasi klienci mogą obracać kryptowalutami także w powiązaniu z walutami fiducjarnymi (USD, EUR, JPY itp.).

Bitcoin Cash na rynkach

Od powstania kryptowaluty jej wartość wzrosła ponad dwukrotnie w stosunku do początkowej ceny Bitcoin Cash, tj. z 300 $ do ponad 600 $. Inwestorzy zastanawiają się, czy można jej nadać miano „nowego króla kryptowalut”.

Jednakże, początki Bitcoin Cash wcale nie były łatwe. Gdyby nie nowy algorytm wydobywania Bitcoin Cash, ten nowy instrument nie wydawałby się tak atrakcyjny dla górników komputerowych poszukujących zysku.

Po tym jak informacja o tym skoku obiegła rynki i wzrosło tempo produkcji „bloków” (hash rate), inwestorzy i spekulanci zaczęli windować kurs BCH, przynosząc mu coraz większą popularność.

5 rzeczy, jakie powinieneś wiedzieć o Bitcoin Cash

 1. Bitcoin Cash powstał przy wysokości bloku 478.559 w rezultacie „twardego” podziału Bitcoina w celu przyspieszenia reakcji na transakcje.
 2. Pomimo powodów utworzenia i pochodzenia BCH, jest on obecnie uznawany za walutę alternatywną. Nie jest to Bitcoin i nie ma bezpośredniego związku z wartością Bitcoina.
 3. Bitcoin Cash jest samoistną walutą i jest użyteczny, ponieważ funkcjonuje tak jak Bitcoin tylko szybciej ze względu na powiększenie bloku.
 4. Po „twardym widelcu” waluta nie miała żadnej wartości, a inwestorzy mogli otrzymać „darmowe monety” powstałe w wyniku podziału Bitcoina. W tym przypadku Bitcoin Cash dostrzegł istotne zmiany na rynku i w listopadzie 2017 r. zapewnił sobie miejsce w gronie „top kryptowalut” według kapitalizacji rynkowej.
 5. Inwestorzy spekulowali, że Bitcoin Cash został utworzony wyłącznie dlatego, że wysokie opłaty i wolne transakcje doprowadziłyby do zniszczenia Bitcoina, a nie dlatego że Bitcoin zbliżał się do maksymalnej liczby bloków.

Dlaczego warto obracać Bitcoin Cash z AvaTrade?

 • Oferujemy kontrakty CFD na Bitcoin Cash z dźwignią finansową do
 • Możesz rozpocząć obrót Bitcoin Cash już od kwoty
 • Obrót walutą BCH charakteryzującą się dużą zmiennością kursu stanowi idealny dodatek do każdego portfela inwestycyjnego
 • AvaTrade oferuje obrót Bitcoin Cash przez całą dobę, dla Twojej wygody
 • Możesz SPRZEDAWAĆ Bitcoin Cash (zajmować pozycje krótkie) i potencjalnie zarabiać nawet na trendach spadkowych
 • Zapewniamy obsługę klienta na żywo w różnych językach przez całą dobę
 • AvaTrade oferuje obrót Bitcoin Cash bez prowizji i transakcje bez opłat bankowych
 • Brak ryzyka kradzieży lub ataku hackerskiego, ponieważ nie dokonujesz faktycznego zakupu lub sprzedaży kryptowaluty
 • AvaTrade jest regulowana na 5 kontynentach
 • Realizacja transakcji za pomocą 3 kliknięć, bez złożonego procesu zakupu kryptowaluty

Nie przegap okazji na obrót Bitcoin Cash. Zacznij już teraz!

Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci obracać Bitcoin Cash

AvaTrade oferuje możliwość KUPNA (zajęcia pozycji długiej) lub SPRZEDAŻY (zajęcia pozycji krótkiej) Bitcoin Cash. Usługa jest dostępna 24/7. Możesz wykorzystywać swoje preferowane strategie, niezależnie od kierunku zmiany kursu waluty.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki warunki obrotu i opłaty, aby dowiedzieć się więcej na temat obrotu Bitcoin Cash.
Uwaga: Wysoka zmienność kursów na rynku kryptowalut oferuje niezliczone okazje transakcyjne.

Z uwagi na wahania cen, obrót niektórymi parami kryptowalutowymi może zostać wstrzymany lub mogą one zostać okresowe usunięte z naszych platform transakcyjnych.

Prowadząc obrót za pośrednictwem AvaTrade, zawierasz transakcje na bazie zmian kursu waluty cyfrowej bez fizycznego kupowania samej waluty.
Maksymalna łączna wielkość pozycji na Bitcoin Cash wynosi 200.000 $ wg wartości nominalnej; szczegóły w zakładce Warunki i opłaty.