litecoin

Inwestowanie na CFD Litecoinów Bezpieczeństwo – Nie musisz

  • Bezpieczeństwo – Nie musisz martwić się o kradzież swoich Litecoinów. Kontrakty CFD są instrumentem pochodnym. Twoje potencjalne zyski opierają się na ruchach cen Litecoinów, ale żadne Litecoiny nie są kupowane lub sprzedawane w Twoim imieniu.
  • Prostota – Bezpośrednie kupowanie walut internetowych może być skomplikowane. Z AvaTrade inwestowanie na CFD jest tak łatwe, jak wybór Litecoinów w menu i kliknięcie kupna lub sprzedaży. Jest to tak proste, że możesz to robić także na swoim telefonie lub tablecie.
  • Zdobądź dźwignię do – jako, że jest to instrument pochodny, możesz inwestować na CFD na dźwigni, co oznacza, że możesz otworzyć większą pozycję na rynku.
  • Dywersyfikuj– jako jeden z wiodących światowych brokerów CFD, AvaTrade oferuje szeroki wybór instrumentów CFD, na których możesz inwestować na jednej platformie.

Jako jeden z wiodących światowych brokerów CFD, AvaTrade oferuje szeroki wybór instrumentów CFD, na których możesz inwestować na jednej platformie.

Litecoin – srebro przy złotym Bitcoinie

Litecoin jest zdecentralizowana elektroniczną walutą peer-to-peer (znaną również jako kryptowaluta) opierająca się na systemie Bitcoin. Twórcy Litecoinów zaadoptowali model Bitcoina, aby utworzyć bardziej stabilną i wydajną walutę.
Jest kilka kluczowych różnic między Bitcoinem i Litecoinem, włączając to, w jaki sposób monety są “bite”,procedury bezpieczeństwa i przewidywalną maksymalną ilość monet.
W 2013 wartość Litecoinów skoczyła z poniżej $0.01 do ponad $20. Czy Litecoin nadgoni Bitcoin i utrzyma swoją wartość wzrostową?

Handluj Litecoinami i Bitcoinami z wielokrotnie nagradzanym brokerem. Zacznij tutaj.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Prowadząc obrót za pośrednictwem AvaTrade, zawierasz transakcje na bazie zmian kursu waluty cyfrowej bez fizycznego kupowania samej waluty.
Maksymalna łączna wielkość pozycji na Litecoinie wynosi 200.000 $ wg wartości nominalnej; szczegóły w zakładce Warunki i opłaty.