Litecoin

litecoin

Inwestowanie na CFD Litecoinów Bezpieczeństwo – Nie musisz

  • Bezpieczeństwo – Nie musisz martwić się o kradzież swoich Litecoinów. Kontrakty CFD są instrumentem pochodnym. Twoje potencjalne zyski opierają się na ruchach cen Litecoinów, ale żadne Litecoiny nie są kupowane lub sprzedawane w Twoim imieniu.
  • Prostota – Bezpośrednie kupowanie walut internetowych może być skomplikowane. Z AvaTrade inwestowanie na CFD jest tak łatwe, jak wybór Litecoinów w menu i kliknięcie kupna lub sprzedaży. Jest to tak proste, że możesz to robić także na swoim telefonie lub tablecie.
  • Zdobądź dźwignię do – jako, że jest to instrument pochodny, możesz inwestować na CFD na dźwigni, co oznacza, że możesz otworzyć większą pozycję na rynku.
  • Dywersyfikuj– jako jeden z wiodących światowych brokerów CFD, AvaTrade oferuje szeroki wybór instrumentów CFD, na których możesz inwestować na jednej platformie.

Jako jeden z wiodących światowych brokerów CFD, AvaTrade oferuje szeroki wybór instrumentów CFD, na których możesz inwestować na jednej platformie.

Litecoin – srebro przy złotym Bitcoinie

Litecoin jest zdecentralizowana elektroniczną walutą peer-to-peer (znaną również jako kryptowaluta) opierająca się na systemie Bitcoin. Twórcy Litecoinów zaadoptowali model Bitcoina, aby utworzyć bardziej stabilną i wydajną walutę.
Jest kilka kluczowych różnic między Bitcoinem i Litecoinem, włączając to, w jaki sposób monety są “bite”,procedury bezpieczeństwa i przewidywalną maksymalną ilość monet.
W 2013 wartość Litecoinów skoczyła z poniżej $0.01 do ponad $20. Czy Litecoin nadgoni Bitcoin i utrzyma swoją wartość wzrostową?

Handluj Litecoinami i Bitcoinami z wielokrotnie nagradzanym brokerem. Zacznij tutaj.

Prowadząc obrót za pośrednictwem AvaTrade, zawierasz transakcje na bazie zmian kursu waluty cyfrowej bez fizycznego kupowania samej waluty.
Maksymalna łączna wielkość pozycji na Litecoinie wynosi 200.000 $ wg wartości nominalnej; szczegóły w zakładce Warunki i opłaty.