Obrót Dash

dash

Co to jest Dash?

Dash uznaje się za kolejną generację waluty cyfrowej. Obrót i transfer kryptowaluty odbywa się na platformie open source bezpośrednio pomiędzy uczestnikami transakcji, dzięki czemu nie są oni całkowicie zależni od banków. Transfery są kontrolowane i uwierzytelniane przez rozproszoną sieć. Dash posiada te same cechy co Bitcoin oraz kilka dodatkowych funkcjonalności, takich jak transakcje natychmiastowe, transakcje prywatne i zdecentralizowany system nadzoru.

Obecnie Dash jest 7. największą walutą cyfrową na rynku i został zaakceptowana jako metoda płatności w App store. Jest to dowód na rosnący popyt i coraz wyższą pozycję waluty w rankingu. Istotnym czynnikiem wpływającym na cenę jest popyt i podaż waluty dostępnej do użytku.
Ponieważ cena Bitcoina jest bardzo wysoka, inwestorzy postrzegają Dash jako opcję alternatywną z potencjałem do wzrostu kursu.

Ava Trade jest jednym z wiodących brokerów oferującym jedne z najlepszych warunków obrotu, w tym najniższe spready na kryptowaluty, jakie są dostępne na rynku.

Dlaczego warto obracać kontraktami CFD na kryptowaluty z AvaTrade?

 • Bezpieczeństwo bez kompromisów – dzięki nadzorowi sześciu organów regulacyjnych oraz odrębnym rachunkom Twoje środki są chronione przez cały czas.
 • Szeroki wybór kryptowalut – Obracaj wieloma różnymi kryptowalutami dostępnymi na naszych platformach transakcyjnych.
 • Bez ukrytych opłat – Oferujemy całkowity brak prowizji i opłat bankowych od transakcji!
 • Kryptowaluty nigdy nie śpią – AvaTrade jest jednym z niewielu brokerów, którzy oferują obsługę i wsparcie przez całą dobę w 14 językach.
 • Wysoka dźwignia finansowa – Powiększ swój kapitał początkowy dzięki wysokiej dźwigni finansowej i zapewnij sobie ekspozycję znacznie przewyższającą saldo na Twoim rachunku.  Do 2:1
 • Ogranicz swoje ryzyko – Możesz ustawić poziomy zysku i straty za pomocą zleceń Stop Loss lub Take Profit. Określ maksymalną kwotę, jaką jesteś gotów zaryzykować, spekulując ceną, lub ustaw poziom cenowy, przy którym chcesz zrealizować zyski. Dostępne są także zlecenia przyszłościowe, takie jak Buy Stop czy Buy Limit.
 • Obracaj kryptowalutami w powiązaniu z walutami fiducjarnymi – W przeciwieństwie do wielu giełd, które pozwalają swoim klientom obracać kryptowalutami wyłącznie w powiązaniu z innymi kryptowalutami, nasi klienci mogą obracać kryptowalutami także w powiązaniu z walutami fiducjarnymi (USD, EUR, JPY itp.).

Dlaczego warto obracać Dash z AvaTrade?

Obrót Dash z AvaTrade oferuje wiele różnych korzyści:

 • Na wszystkich parach można zajmować pozycje krótkie
 • Dźwignia finansowa w wysokości do
 • Całodobowa obsługa i wsparcie w 14 językach
 • Kwotowania i wykresy na żywo
 • Sprzedaż krótka i opcje obrotu zautomatyzowanego

Prowadząc obrót za pośrednictwem AvaTrade, zawierasz transakcje na bazie zmian kursu waluty cyfrowej bez fizycznego kupowania samej waluty.

Dlaczego inwestorzy wybierają Dash?

1. Dash chroni prywatność transakcji i sald inwestora za pomocą zaawansowanych środków bezpieczeństwa.
2. Dash posiada innowacyjną technologię umożliwiającą użytkownikom wykonywanie natychmiastowych przelewów, które stają się nieodwracalne w ciągu czterech sekund
3. Kryptowaluta ma zasięg globalny, każdy może przesłać pieniądze w dowolne miejsce za tą samą opłatą i z tą samą szybkością
4. Koszt użytkowania jest niski, większość transakcji kosztuje tylko kilka centów, a więc o wiele mniej niż w przypadku innych usług
Dash to pierwsza waluta cyfrowa z 2-poziomową siecią. Pierwszy poziom to górnicy, którzy zapisują transakcje w łańcuchu bloków, a drugi poziom to główne węzły. Są to serwery obsługujące funkcjonalności ochrony prywatności i umożliwiające natychmiastową realizację transakcji. W przyszłości najprawdopodobniej będą mogły oferować funkcjonalności unikatowe dla Dash, zachowując w ten sposób wyjątkowy charakter kryptowaluty i oferując coś, czego inne waluty cyfrowe nie mogą zaoferować.

Wpływ na cenę Dash

Cena Dash rośnie od początku 2017 r., a jedną z przyczyn są plany udoskonalenia doświadczenia użytkowników. Większe inwestycje w program mogą wywindować cenę waluty cyfrowej.
Dash nie jest jeszcze akceptowany przez wielu sprzedawców detalicznych, ale jest pewna liczba niezależnych przedsiębiorstw, które akceptują tę kryptowalutę.

O Dash

 • Pośrednikiem w sieci Dash są główne węzły. Główny węzeł to górnik, który nabył co najmniej 1000 jednostek Dash.
 • Łańcuch bloków Dash jest publiczny, tak jak wszystkie inne łańcuchy bloków w walutach cyfrowych. Użytkownik może wysłać niewielkie nominały do różnych głównych węzłów, które odpowiedzą wysyłką różnych jednostek. Dzięki temu transakcja nie pozostawia śladów.
 • Główną funkcjonalnością, która przyciąga ludzi do Dash, jest tzw. „System Darksend”. To on sprawia, że po transakcji nie pozostają żadne ślady. System nie wymaga zakładania rachunku, rejestracji ani weryfikacji tożsamości. Pod względem anonimowości Dash przewyższa Bitcoina i jest walutą najbardziej skoncentrowaną na ochronie prywatności spośród wszystkich dostępnych kryptowalut.

Twórcy Dash mają nadzieję, że w przyszłości zostaną dodane nowe funkcjonalności i zwiększy się cyrkulacja waluty cyfrowej. Wydaje się, że unikatowe możliwości wypychają Dash na wiodącą pozycję na rynku, co może stanowić doskonałą okazję transakcyjną.

Maksymalna łączna wielkość pozycji na Dash wynosi 1.000 DASH (10 LOTÓW); szczegóły w zakładce Warunki i opłaty.

Prowadząc obrót za pośrednictwem AvaTrade, zawierasz transakcje na bazie zmian kursu waluty cyfrowej bez fizycznego kupowania samej waluty.
Maksymalna łączna wielkość pozycji na Dash wynosi 10.000 $ wg wartości nominalnej; szczegóły w zakładce Warunki i opłaty.