Zrewolucjonizuj Swój Handel Dzięki Wysoce Prawdopodobnym “Sygnałom Handlowym” AvaTrade

Przedstawiamy zupełnie nową funkcję, która wzbogaci Twoje doświadczenie handlowe – “Sygnały Handlowe” na naszych platformach AvaTrade WebTrader i wielokrotnie nagradzanej AvaTrade app.

Nasza innowacyjna funkcja Sygnałów Handlowych pomoże Ci bez wysiłku zidentyfikować okazje inwestycyjne. Nasze sygnały, wyróżnione łatwą do zauważenia ikoną, dostarczają szybkich, istotnych danych, dzięki czemu zawsze jesteś gotowy, aby wykorzystać moment

Identifying the signal

Sygnały te nie są tylko strzałkami skierowanymi w górę lub w dół – są one poparte szczegółową analizą z jasnym wyjaśnieniem logiki stojącej za sygnałem.

Signal - the detailed view

Gdy klikniesz w ikonę sygnału, pojawi się okno, w którym uzyskasz wgląd w aktywa do handlu, kiedy sygnał został wygenerowany, sugerowany kierunek handlu, aktualną cenę i potencjalne scenariusze zarówno dla warunków kupna, jak i sprzedaży. Nie musisz przyjmować zalecanego kierunku handlu, ponieważ istnieje również scenariusz z kluczowymi poziomami dla drugiego kierunku. Kluczowe poziomy to z góry określone cele lub poziomy cen automatycznie identyfikowane przez dostawcę sygnału.

SL/TP levels detailed view

Ta bogata szczegółowość, w tym trzy poziomy docelowe dla każdego scenariusza, pomaga zrozumieć możliwy trend. Upraszcza to podejmowanie decyzji. Co więcej, okno sygnału wyraźnie wyświetla bieżącą cenę aktywów w odniesieniu do kluczowych poziomów (oporu i wsparcia), zapewniając Ci przewagę podczas analizy warunków rynkowych.

Kiedy patrzysz na sygnał, musisz zdecydować, w którym kierunku handlować na podstawie aktualnego stanu rynku, np. transakcja KUPNA lub transakcja SPRZEDAŻY. Poniżej możesz zobaczyć sugestię KUPNA z bieżącą ceną, zaznaczoną na niebiesko, pomiędzy pierwszym poziomem oporu, zieloną linią, a powyżej pomarańczowej linii pivot, która jest poziomem wsparcia.

Ponieważ jest to sygnał kupna, a rynek nie przełamał żadnego z kluczowych poziomów, tak długo, jak cena aktywa pozostaje powyżej linii obrotu, sygnał KUPNA jest istotny, a jeśli przecina się poniżej linii obrotu, możesz rozważyć użycie drugiego scenariusza i sprzedaż aktywa.

The Buy scenario signal

Nie martw się, że zapomnisz ustawić take/ profit lub stop/ loss – rekomendacja sygnału automatycznie zawiera te kluczowe szczegóły, które możesz dostosować do swojej strategii handlowej.

Spójrzmy na inny przykład, sygnał KUPNA. Tym razem jednak komunikat wskazuje, że rynek osiągnął już kluczowy poziom, co oznacza, że sygnał został wykonany co najmniej raz. Obecna cena znajduje się powyżej pierwszego kluczowego poziomu, więc cena może nadal rosnąć.

Trader musi jednak zdecydować, czy chce wejść w pozycję. Pamiętaj, że to zawsze Twoja decyzja, czy wejść w pozycję, czy nie. Sygnał jest jedynie rekomendacją opartą na danych w czasie rzeczywistym i algorytmicznej identyfikacji wzorców.

Nasza platforma AvaTrade app płynnie integruje również te sygnały, zapewniając, że masz te same cenne dane na wyciągnięcie ręki, bez względu na to, gdzie handlujesz.

Wierzymy, że te intuicyjne sygnały transakcyjne umożliwią Ci podejmowanie pewnych i świadomych decyzji handlowych. Zanurz się i poczuj różnicę!

Przetestuj Nasze Sygnały już Teraz!