AvaTrade — informacje

AvaTrade is een vooraanstaande gereguleerde online FX- en CFD-broker.

AvaTrade jest pionierem wśród innowacyjnych brokerów internetowych począwszy od 2006. Firma jest wspólnym przedsięwzięciem specjalistów finansowych oraz ekspertów handlu online, których celem było udoskonalenie dotychczasowej oferty inwestowania internetowego.

Nasze wartości

AvaTrade wyznaje cztery główne wartości, które definiują nasze relacje z klientami i partnerami i przyświecają każdej podejmowanej przez nas decyzji.

Nasze wartości

AvaTrade wyznaje cztery główne wartości, które definiują nasze relacje z klientami i partnerami i przyświecają każdej podejmowanej przez nas decyzji.

  • uczciwość i bezstronność
  • obsługa klienta ponad wszystko
  • bezkompromisowa samoocena
  • nieustanna innowacja

Tło

Wystarczyło kilka lat, aby firma AvaTrade się znacząco rozwinęła, świadcząc usługi ponad dwudziestu tysiącom zarejestrowanych klientów na całym świecie, obsługując ponad 2 miliony transakcji na miesiąc. Całkowity miesięczny wolumen transakcyjny przekracza $60 miliardów.

Na rynku brokerów internetowych AvaTrade wyróżnia się wyjątkowym podejściem do klienta oraz solidnym wsparciem finansowym. Doskonała obsługa klienta, dostępna 24 godziny na dobę, w wielu językach oraz bogaty wybór platform i usług tworzą optymalne środowisko dla graczy o różnym stopniu zaawansowania. Bogata oferta AvaTrade daje możliwość inwestowania w pełne spektrum instrumentów finansowych, w tym w Forex, akcje, towary i indeksy.

Ava jest międzynarodową firmą, posiadającą regionalne biura i centra sprzedażowe w Paryżu, Dublinie, Mediolanie, Tokio i Sydney. Siedziba administracyjna znajduje się w Dublinie..

Bez względu na to, czy jesteś początkującym graczem, czy ekspertem, łatwo dostosowujące się platformy i usługi zapewnią Ci idealne połączenie prostoty i zaawansowanych funkcji. Nic dziwnego, że od 2006r. zdobyliśmy 9 branżowych nagród.

Dołącz do tysięcy inwestorów i członków AvaTrade, którzy zdecydowali się na nasz portal. Kliknij, aby rozpocząć.

Nasze biura na całym świecie

Ireland

Five Lamps Place
Amiens Street, Dublin 1
Dublin
Italy
Viale Enrico Forlanini 23
20134
Milano
Japan
Minatoku
Akasaka 2-18-1

Tokyo
China
Sanlitun SOHO, North Road of Workers Stadium Chaoyang District
Beijing
France
29 rue de Bassano
75 008
Paris
Australia
Level 13
2 park street

NSW 2000
Sydney
Mongolia
Gazar Business
Center #205
Bayangol District

Ulaanbaatar
Nigeria
Adetokunbo Ademola Crescent
Wuse 2

Abuja
Spain
Calle Capitan Haya 1 Planta 15
Madrid
Chile
Alonso de Cordova 5870
Oficina 1406des
Las Condes
Santiago
South Africa
70 Grayston Drive, second floor
Sandton 2196
Johannesburg