bitcoin

Inwestowanie na CFD Bitcoinów

Handluj walutą przyszłości z AvaTrade. Bitcoin jest walutą elektroniczną, która jest tworzona i wymieniana internetowo bez udziału żadnego banku lub rządu.
Bitcoiny stały się tematem przewodnim internetu i teraz, dzięki AvaTrade, możesz handlować tą wysoce nieprzewidywalną walutą w parze z dolarem amerykańskim 24 godziny/5 dni w tygodniu na MetaTrader 4 i AvaTradeAct.

Handlowanie Bitcoinami z AvaTrade

  • Zacznij handel już tylko od $100
  • Inwestuj na CFD Bitcoinów na dźwigni do 20:1
  • Rynek bitcoin otwarty 24 godziny/5 dni w tygodniu
  • Kupuj lub sprzedawaj natychmiastowo po jednym kliknięciu na MT4 i AvaTradeAct
  • Dołącz dzisiaj i otrzymaj aż do $10,000 bonusu ze swoim depozytem

Jeśli nigdy wcześniej nie inwestowałeś, zacznij inwestowanie Bitcoinami na prawdziwych warunkach rynkowych na naszym 21-dniowym darmowym koncie demo.

Bitcoin – Elektroniczna Waluta Przyszłości

Bitcoin został stworzony w 2009 jako anonimowy i bezpieczny sposób wymiany pieniędzy w internecie. Jest to waluta elektroniczna, która jest całkowicie zdecentralizowana – nie jest wsparta przez żaden rząd lub inną władzę centralną – i jest tworzona i wymieniana całkowicie w ogromnej sieci użytkowników..
Każdy z dostępem do internetu może wysyłać i odbierać Bitcoiny bezpośrednio i prywatnie bez prowizji.
Nowe Bitcoiny są stworzone przez wysoce czasochłonne algorytmy komputerowe, które ograniczają tempo, w którym BTC mogą wejść na rynek. Całkowita ilość Bitcoinów, która kiedykolwiek będzie wydana wynosi 21 milionów, co tworzy je ograniczonym towarem, jak złoto lub ropa.
Jako wynik jego innowacyjnej struktury i szumu wokół niego, Bitcoin jest skrajnie nieprzewidywalny, co czyni go wspaniałą walutą do dołączenia do Twojego portfolio.
Z AvaTrade możesz wykonać Długą (Kupno) lub Krótką (Sprzedaż) transakcję natychmiastowo, 24 godziny dziennie podczas tygodnia handlowego, co daje Ci możliwość inwestowania bez względu w którą stronę kieruje się kurs.

Maksymalna łączna wielkość pozycji na Bitcoinie wynosi 100 BTC/USD (10 LOTÓW)

Wszystkie szczegóły na temat naszej oferty z Bitcoinami możesz znaleźć na stronie Warunki i Koszty Inwestowania.
Otrzymaj bonus aż do $5,000, jeżeli zaczniesz inwestowanie na CFD Bitcoinów z AvaTrade.