Anioł Stróż

guardian-angel

Popraw swoje decyzje transakcyjne z Aniołem Stróżem

Bezpłatny system wsparcia transakcyjnego Anioł Stróż od AvaTrade pełni rolę narzędzia do zarządzania ryzykiem na platformie MetaTrader4. Przekazuje on natychmiastowe informacje zwrotne na temat Twoich działań, umożliwiając Ci doskonalenie Twojego procesu decyzyjnego i Twoich umiejętności transakcyjnych, a także wypracowanie Twojego własnego stylu transakcyjnego.
Ten dodatek do MetaTrader4 pozwoli Ci przebić się przez szum informacyjny i skoncentrować się na informacjach kluczowych dla Twojego sukcesu w obrocie.

To spersonalizowane narzędzie transakcyjne i do zarządzania środkami pieniężnymi zostało zaprojektowane w następujących celach:

 • Pomoc w obniżeniu ryzyka obrotu
 • Pomoc w identyfikacji Twoich błędów
 • Promowanie obrotu z pewnością siebie
 • Umocnienie Twoich powiązań z rynkami
 • Pogłębienie Twojej wiedzy o obrocie

Narzędzie Anioł Stróż jest przydatne zarówno dla nowych, jak i doświadczonych inwestorów, ponieważ oferuje zewnętrzną i obiektywną recenzję transakcji. Informacje zwrotne mogą być użyteczne w odniesieniu do obecnych i przyszłych transakcji, ponieważ nauka na błędach stanowi integralną część obrotu.
Obrót postrzegamy jako proces. Od momentu, gdy początkujący inwestorzy stawiają pierwsze kroki, ich umiejętności nieustannie rosną. Nawet jeśli osiągną poziom doświadczonych inwestorów, zawsze mogą coś poprawić. Widzimy ten potencjał i wierzymy, że nasi inwestorzy zasługują na najlepsze narzędzia dostępne na rynku. Anioł Stróż to ważne narzędzie w tym procesie, dlatego udostępniamy je na najwyższym możliwym poziomie.

Po pobraniu dodatku Anioł Stróż będziesz otrzymywać wiadomości i alerty dotyczące wielu różnych kwestii:

 • Nadmierne ryzyko
 • Ustawienie stop loss
 • Dobre/kiepskie wyniki obrotu
 • Alerty o wezwaniu do uzupełnienia depozytu
 • Alerty rynkowe, które Ciebie dotyczą
 • Zmienność kursów

Anioł Stróż jest unikatowy dla każdego inwestora, tzn. nie generuje takich samych informacji zwrotnych dla wszystkich użytkowników. Każdy inwestor projektuje swojego własnego Anioła Stróża, odpowiedniego dla swoich potrzeb. Narzędzie będzie przekazywało tylko takie informacje zwrotne, jakich inwestor chce i potrzebuje, na podstawie wybranych preferencji i ustawień.

Kiedy prowadzisz obrót na MetaTrader 4, Anioł Stróż pełni rolę drugiej pary oczu. Chociaż nie powinieneś polegać wyłącznie na nim, możesz skorzystać z pomocy Anioła Stróża i pozwolić mu towarzyszyć Ci przy zawieraniu transakcji.

Anioł Stróż osłania Cię podczas obrotu!

Otwórz rachunek MetaTrader 4 już dziś i zapewnij sobie bezpłatny dostęp do dodatku Anioł Stróż.

Masz już rachunek MetaTrader 4 na AvaTrade?
Bezpłatnie pobierz narzędzie Anioł Stróż lub skontaktuj się ze swoim opiekunem klienta.