MQL5

MQL5 trade signals service

Jako klient serwisu AvaTrade uzyskujesz bezpłatny dostęp do usługi sygnałów MQL5 – jednej z największych na świecie społeczności automatycznego zawierania transakcji. Rozpoczęcie jest łatwe. Usługa MQL5 jest w pełni zintegrowana z platformą MetaTrader 4, więc można subskrybować sygnały od tysięcy dostawców bezpośrednio z poziomu platformy transakcyjnej. Dodaj usługę sygnałów MQL5 do konta MT4 serwisu AvaTrade jeszcze dziś. Kliknij na karty poniżej, aby otworzyć przewodnik krok po kroku do otwarcia konta w społeczności MQL5 i subskrybowania sygnałów.

 • Najprostszy sposób kopiowania transakcji! Usługa MQL5 jest wbudowana na platformie MT4 – kompleksowa kontrola z poziomu platformy transakcyjnej.
 • Brak ukrytych opłat, rozszerzania spreadów lub prowizji.
 • Brak wymogu minimalnego salda na koncie.
 • Szybsza realizacja sygnałów dzięki globalnej infrastrukturze w chmurze usługi MQL5.
 • Podejmowanie świadomych decyzji – możliwość wyświetlania wyników historycznych dla wszystkich dostawców.

Do subskrypcji sygnałów MQL5 wymagane jest konto MT4 w serwisie AvaTrade. Jeśli nie masz konta, możesz zarejestrować się tutaj

 • Jeśli masz już konto w serwisie AvaTrade, możesz tutaj otworzyć konto w społeczności MQL5. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającą hasło do konta w społeczności MQL5.
 • Możesz także utworzyć konto w społeczności MQL5 bezpośrednio z terminala MT4 w serwisie AvaTrade. Kliknij „Narzędzia”, a następnie „Opcje”, i wybierz kartę „Społeczność” gdzie wprowadź nazwę użytkownika oraz adres e-mail. Otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem zawierającą hasło do konta w społeczności MQL5.
 • Połącz konto MT4 w serwisie AvaTrade z kontem w społeczności MQL5 – Otwórz terminal transakcyjny, kliknij „Narzędzia”, a następnie „Opcje”, i wybierz kartę „Społeczność” gdzie wprowadź nazwę użytkownika i hasło do konta w społeczności MQL5.

Gdy konta są już powiązane, można rozpocząć subskrypcję sygnałów w następujący sposób:

 • Sygnały można subskrybować bezpośrednio z platformy MT4, klikając na kartę „Terminal” i następnie wybierając „Sygnały”.
 • Więcej informacji o sygnale można wyświetlić, klikając dwukrotnie na wybranego dostawcę.
 • Po odnalezieniu sygnału do naśladowania należy kliknąć opcję ‘„Subskrybuj”’.
 • Należy zaakceptować Regulamin usługi sygnałów i w oknie dialogowym wprowadzić hasło do konta w społeczności MQL5.
 • 10. Ostatni krok obejmuje subskrypcję sygnału w czasie rzeczywistym I ustawienie preferencji użytkownika dotyczących zarządzania ryzyka, Kliknij tutaj,aby uzyskać więcej informacji.

Serwis AvaTrade zaleca, aby nie wybierać opcji automatycznej synchronizacji bez potwierdzenia ale
raczej analizować każdy przychodzący sygnał przed zastosowaniem go na koncie.

Odnawianie subskrypcji sygnału

Sygnały pozostają aktywne przez maksymalnie jeden miesiąc. Aby przedłużyć subskrypcję, wybierz odpowiedni sygnał na platformie MT4 i kliknij opcję „odnów”.

Anulowanie subskrypcji sygnału

Można anulować subskrypcję sygnału, klikając na przycisk „Anuluj subskrypcję” w terminalu transakcyjnym.
Wszystkie otwarte transakcje należy zamknąć ręcznie.

Subskrybowanie płatnych sygnałów

Można subskrybować płatne konta, logując się do „profilu” użytkownika na stronie internetowej MQL5.com a następnie wybierając „płatności” z menu bocznego.

W tym miejscu można wybrać metodę płatności i dokonać bezpiecznej wpłaty środków. Następnie w terminalu MT4 można subskrybować płatne sygnały.

Ważne informacje

Sygnały MQL5 to usługa zewnętrzna obsługiwana przez firmę MQL5 Ltd. Należy pamiętać, że zgodnie z Warunkami użytkowania, serwis AvaTrade nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z używania sygnałów, które nie stanowią oferty kupna lub sprzedaży instrumentów finansowych i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej.

Prosimy poświęcić chwilę na przeczytanie i zrozumienie zasad społeczności MQL5 przed subskrypcją usługi.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy przejść do sekcji FAQ społeczności MQL5.