DupliTrade

DupliTrade - Avatrade Automated Trading

DupliTrade

Obrót zautomatyzowany w prostym wydaniu

DupliTrade to skoncentrowana, transparentna i przyjazna dla użytkowników platforma transakcyjna, która umożliwia automatyczne kopiowanie działań ekspertów bezpośrednio na Twoim rachunku transakcyjnym AvaTrade. DupliTrade przeniesie Cię na kolejny poziom obrotu z bogatym portfelem i skutecznymi strategiami stosowanymi przez odnoszących sukcesy inwestorów wybranych na podstawie udokumentowanej historii transakcji.

Prosta rejestracja

Otwórz rachunek DupliTrade i odbieraj sygnały bezpośrednio na swoim rachunku AvaTrade, aby zmaksymalizować okazje transakcyjne. DupliTrade umożliwia doskonalenie i rozwój działalności transakcyjnej poprzez naśladowanie najlepszych inwestorów na rynku.

Wybieraj spośród najlepszych

DupliTrade wyświetla listę wybranych dostawców strategii reprezentujących różne metody i style obrotu, dając Ci możliwość budowania i rozwijania Twojego portfela.

Korzyści obrotu z DupliTrade

Nieważne czy jesteś początkującym inwestorem, czy po prostu nie masz czasu na analizowanie rynków, rachunek DupliTrade na AvaTrade ma wiele korzyści do zaoferowania. Wejdź na rynki już od pierwszego dnia i kontynuuj obrót, gdy nie jesteś online.

Do dzieła!

Dokonując wpłaty w wysokości min. 2.000 $, możesz zyskać dostęp do portfela transakcji wiodących dostawców strategii DupliTrade realizowanych automatycznie na Twoim własnym rachunku MT4 ze spreadem zmiennym. Jeśli wciąż jeszcze zapoznajesz się z rynkami, możesz poćwiczyć na rachunku demo bez ryzyka.

WAŻNA INFORMACJA: Przedstawione informacje i analizy zostały opracowane przez DupliTrade Limited. AvaTrade odtworzyła te informacje bez zmiany lub weryfikacji i nie składa żadnych oświadczeń co do dokładności, aktualności lub kompletności materiału, dlatego nie należy opierać się na nim jako takim. Materiał ma charakter ogólny i został przygotowany wyłącznie w celach informacjach bez uwzględnienia celów inwestycyjnych, sytuacji finansowej lub środków inwestora. Informacji nie należy traktować jako rekomendację, ofertę kupna lub sprzedaży lub zaproszenie do złożenia oferty kupna lub sprzedaży papierów wartościowych, produktów finansowych lub instrumentów finansowych ani stosowania określonej strategii transakcyjnej. Dane historyczne nie gwarantują przyszłych zwrotów. DupliTrade jest prowadzony przez DT Direct Investment Hub Ltd. DT Direct Investment Hub Ltd to Cypryjska Firma Inwestycyjna (CIF) regulowana i nadzorowana przez Cyprus Securities and Exchange Commission z numerem licencji CIF 347/17 i numerer rejestracji HE354263. DT Direct Investment Hub Ltd jest członkiem Grupy Ava Trade.