Autochartist

autochartist

Autochartist jest wielokrotnie nagradzanym narzędziem do zautomatyzowanej analizy technicznej dostępnym na platformie MetaTrader 4, które identyfikuje możliwości inwestycyjne wśród setek instrumentów finansowych.

Autochartist nieustannie analizuje rynki intraday i przy użyciu zaawansowanego mechanizmu wykrywania formacji identyfikuje potencjalnie najbardziej zyskowne możliwości inwestycyjne i przewiduje zmiany kursu.

Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej o Autochartist

GŁÓWNE WŁAŚCIWOŚCI AUTOCHARTIST
Rozpoznawanie strategii liniowych Identyfikacja wszystkich typów formacji – w tym tworzących się i ukończonych – ze wskaźnikiem jakości formacji, który pomoże ci w podejmowaniu decyzji..
Rozpoznawanie formacji Fibonacciego Automatyczne rozpoznawanie szeregu prostych i złożonych formacji Fibonacciego, od zniesień do motyli.
Analiza głównych wskaźników Dzięki identyfikacji poziomów wsparcia i oporu Autochartist pomaga wyznaczyć punkty stop i limit. Narzędzie klasyfikuje poziomy jako przełamanie lub zbliżanie się.
Wskaźnik jakości formacji Zbiór czterech wizualnych wskaźników, umożliwiających błyskawiczną ocenę prawdopodobieństwa zakończenia formacji.

Bez względu na twój styl inwestowania z systemem Autochartist zaoszczędzisz czas, który normalnie poświęciłbyś na skomplikowaną analizę techniczną – dzięki czemu nie ominie Cię szansa na udaną inwestycję.

Wypróbuj Autochartist w MetaTrader 4 i wykorzystaj potencjalne okazje inwestycyjne!

Autochartist jest w pełni zintegrowany z platformą transakcyjną MetaTrader 4 i jest bezpłatny dla klientów wpłacających depozyt o minimalnej wartości 500 USD.

Porozmawiaj z managerem swojego konta o dodaniu funkcjonalności Autochartist do Twojej platformy MetaTrader 4.

CZAT NA ŻYWO

Usługa Autochartist i związane z nią treści są prezentowane wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawione treści nie uwzględniają osobistych okoliczności klientów, ich celów inwestycyjnych, tolerancji ryzyka i nie stanowią w żadnej formie rekomendacji do inwestowania z AvaTrade.