Obracaj akcjami z regulowanym,
wielokrotnie nagradzanym brokerem!

Z AvaTrade możesz obracać kontraktami CFD na akcje największych spółek, kiedy tylko chcesz. KUPUJ i SPRZEDAWAJ akcje największych spółek notowanych m.in. na NYSE, NASDAQ i London Stock Exchange bez opłat lub ograniczeń związanych z tradycyjnym obrotem instrumentami kapitałowymi.

Inwestuj w największe spółki na świecie

Obracaj akcjami wiodących spółek globalnych z AvaTrade, bez żadnych prowizji. Zarabiaj nawet na najmniejszych ruchach na rynku – obrót kontraktami CFD jest oparty na depozycie zabezpieczającym, co umożliwia inwestorom zwielokrotnianie zysków. Pamiętaj, że to działa w dwie strony – tam gdzie wyższa nagroda, tam też wyższe ryzyko. Ponadto, z AvaTrade możesz prowadzić obrót zarówno na rynkach rosnących, jak i spadkowych, z zastosowaniem dźwigni finansowej w wysokości do .

Dlaczego warto wybrać AvaTrade?

 • Broker o renomie globalnej, obecny na rynku od 2006 r.
 • Dźwignia do .
 • Dostęp do wszystkich głównych giełd, w tym NYSE, NASDAQ i FTSE
 • Obrót akcjami, indeksami i towarami na jednym ekranie
 • Wielojęzyczna obsługa klienta na żywo
 • Światowej klasy narzędzia i zasoby edukacyjne
 • Różne platformy: desktopowa, webowa i mobilna

Kupuj akcje największych spółek na świecie

AvaTrade oferuje obrót akcjami ponad 600 globalnych spółek, w tym:
Apple stock CFDs#APPLE 
Tesla stock CFDs#TESLA 
Amazon stock CFDs#AMAZON 
Google stock CFDs#GOOGL/ GOOG 
Coca Cola stock CFDs#COCA-COLA 
Tesco stock CFDs#Tesco 
Facebook stock CFDs#FACEBOOK 
Microsoft stock CFDs#MICROSOFT 
Boeing stock CFDs#BOEING 
Adidas stock CFDs#ADIDAS 
Netflix stock CFDs#NETFLIX 
Att stock CFDs#AT&T 
Hsbc stock CFDs#HSBC 
PayPal stock CFDs#PAYPAL 
Teva stock CFDs#TEVA 
Walt Disney stock CFDs#DISNEY 
Siemens stock CFDs_SIEMENS 
Vodafone stock CFDs_VODAFON 
Groupon stock CFDs#GROUPON 
Exxon Mobil stock CFDs#EXXONMOBIL 
Bayer stock CFDs_BAYER 
Barclays stock CFDs_BARCLAYS 
Nike stock CFDs#NIKE 
Adobe stock CFDs#ADOBE 
Bank of America stock CFDs#BOA 

Sprawdź wszystkie akcje, jakie oferujemy do obrotu, w naszym Indeksie instrumentów finansowych.

Obracaj kontraktami CFD na akcje

W ostatnich latach kontrakty CFD (kontrakty na różnice kursowe) stały się bardzo popularne.

Kiedy zawierasz transakcję na CFD, w rzeczywistości nie nabywasz prawa własności do instrumentu bazowego. Oznacza to, że nie będziesz właścicielem akcji spółki np. Facebook czy Amazon. Zamiast tego spekulujesz ruchem ceny akcji. W takim przypadku Twoim zyskiem jest różnica pomiędzy ceną otwarcia transakcji a ceną zamknięcia, pomniejszona o spread stanowiący wynagrodzenie brokera. Wszystko to zapewnia poziom elastyczności, którego nie znajdziesz na tradycyjnym rynku akcji.

Poprzez CFD możesz otworzyć pozycję SPRZEDAŻY tak łatwo jak pozycję KUPNA, dzięki czemu możesz wykorzystywać ruchy cen zarówno na rynkach rosnących, jak i spadkowych. Przykładowo, możesz mieć nadzieję na zysk z kupna instrumentu po NISKIEJ cenie i sprzedaży po WYŻSZEJ, gdzie różnica w cenie będzie stanowić Twój zysk. Alternatywnie, możesz SPRZEDAĆ instrument po wyższej cenie, a później KUPIĆ go po niższej.

Pamiętaj, że nie dokonujesz faktycznego zakupu instrumentu bazowego, dlatego możesz korzystać z dźwigni finansowej w wysokości do 20:1 i zajmować pozycje o dużej wartości przy niewielkiej kwocie inwestycji. Pamiętaj jednak, że dźwignię finansową uważa się za „miecz obosieczny”, ponieważ zwiększa ona zarówno zyski, jak i ryzyko.

Rozpocznij obrót akcjami z AvaTrade już dziś i ciesz się doświadczeniem obrotu, którego nie można porównać z żadnym innym!

Kupować akcje czy obracać nimi?

Jeśli zastanawiasz się nad inwestycją w akcje, istnieje wiele różnych opcji dostępnych dla przeciętnego inwestora. Po pierwsze, można kupić akcje bezpośrednio od maklera. Może się to wiązać ze znacznymi opłatami i prowizjami dla maklera za ułatwienie Twojej transakcji. Ten archaiczny sposób inwestowania pochodzi jeszcze z czasów, w których zlecenia na realizację transakcji składało się telefonicznie. Nie wspominamy już o fakcie, że niektóre akcje na początek wymagają dużego kapitału, abyś mógł uzyskać jakikolwiek sensowny poziom ekspozycji na rynki.

Dzisiaj mamy obrót akcjami online. Tutaj inwestorzy mogą cieszyć się bezpośrednim niezależnym dostępem do tych samych akcji za pośrednictwem brokerów online, dzięki czemu mogą korzystać z obniżonych kosztów, nawet po uwzględnieniu opłat i prowizji za swoje czynności transakcyjne.

Chociaż niektórzy brokerzy online obniżają wymagany minimalny wolumen transakcji, zakres opłat jest nadmierny, co wywiera presję na wskaźnik zysk/strata. Ponadto, niektórzy brokerzy online oferują dostęp tylko do wybranych rynków, takich jak Forex czy rynek akcji. Może to ograniczać Twoje wybory transakcyjne, zwłaszcza jeśli preferujesz obrót kryptowalutami lub towarami.

Jeśli jesteś obeznany technicznie, mogłeś spotkać się z wieloma różnymi aplikacjami do inwestowania. Chociaż aplikacje te są wygodne i dzięki nim możliwość prowadzenia obrotu masz w zasięgu ręki, niektóre z nich oferują ograniczone okazje inwestycyjne i są ograniczone w zakresie ogólnej oceny Twojej sytuacji finansowej. Przed dokonaniem inwestycji, zawsze warto dokonać oceny szeregu czynników, w tym swojej sytuacji podatkowej, zadłużenia i innych inwestycji. Tu wchodzi na scenę regulowany broker online.

Otwórz rachunek transakcyjny z AvaTrade i korzystaj z jednych z najlepszych warunków obrotu w branży!

Ogólnie rzecz biorąc, konwencjonalny obrót akcjami ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony daje on możliwość uzyskiwania dywidendy i generowania wartości przy pomocy solidnego instrumentu finansowego. Z drugiej strony paniczna wyprzedaż w czasie rynku niedźwiedzia oraz trudności związane ze sprzedażą krótką mogą sprawić, że Twoje cele inwestycyjne nie zostaną osiągnięte.

Porównajmy to wszystko z obrotem kontraktami CFD na akcje. Ta forma inwestowania umożliwia obrót z wykorzystaniem dźwigni finansowej i zachowanie większej części kapitału na inne okazje. Ponadto, możesz dokonywać sprzedaży krótkiej akcji bez potrzeby ich pożyczania, tak jak w przypadku tradycyjnej drogi.

Co więcej, jedyne koszty związane z obrotem kontraktami CFD na akcje z AvaTrade to spread bid/ask. W ten sposób koszty obrotu akcjami zostają ograniczone do minimum, a jakiekolwiek prowizje dla brokera w ogóle Cię nie dotyczą.

Możliwość prowadzenia obrotu akcjami wiodących globalnych spółek na takich warunkach to tylko jedna z rzeczy, jakie doceniło wielu inwestorów detalicznych. Wykorzystując obrót jako sposób na wyrażenie Twojej opinii o kondycji finansowej spółki, możesz to zrobić bez ponoszenia wysokich opłat i/lub bez innych komplikacji, jakie mogą się pojawić.

Chociaż w rzeczywistości nie nabywasz prawa własności do akcji spółki, korzystasz z najważniejszej rzeczy, jakiej poszukują inwestorzy krótkoterminowi i swing: możliwości precyzyjnej identyfikacji potencjalnie lukratywnych okazji transakcyjnych i zarabiania na nich.

Korzyści obrotu z AvaTrade

Rozpoczynając obrót akcjami z AvaTrade, otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz do płynnego i przyjemnego doświadczenia obrotu.

Oferujemy szereg zaawansowanych platform transakcyjnych umożliwiających zawieranie transakcji w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem wykresów na żywo oraz składanie różnych zleceń, w tym zleceń stop i zleceń z limitem, w celu zarządzania swoim ryzykiem i kontrolowania swojego portfela. Możesz także monitorować swoje akcje i zawierać transakcje na tym samym ekranie, z jakiego korzystasz do obrotu walutami i towarami.

MetaTrader 4: MT4 nie trzeba chyba przedstawiać – w kręgach inwestorskich jest to najpopularniejsza internetowa platforma transakcyjna. Platforma ta zapewnia inwestorom pełen zestaw narzędzi transakcyjnych i instrumentów dostępnych za jednym kliknięciem. Obejmują one automatyczne systemy transakcyjne (EA), obrót zautomatyzowany i zaawansowane tworzenie wykresów, a także naszego Anioła Stróża.

MetaTrader 5: Znany jako następca MetaTrader 4. Ma podobny interfejs, ale zawiera jeszcze więcej funkcjonalności, takich jak dodatkowe ramy czasowe i wskaźniki. Ma także inny, bardziej rozwinięty język programistyczny dla swoich systemów EA (roboty do obrotu zautomatyzowanego). Jest znany z większej szybkości niż jego starsza wersja.

AvaOptions: Możliwość doświadczenia obrotu opcjami na niezrównanej platformie. Wykorzystaj elastyczność opcji walutowych i walutowych transakcji spot do obrotu waniliowymi opcjami put i call OTC. Interfejs oferujący ponad 40 instrumentów transakcyjnych umożliwia inwestorom realizację szczegółowych strategii transakcyjnych dopasowanych do każdego stylu obrotu.

Obrót zautomatyzowany: AvaTrade oferuje szereg rozwiązań do obrotu zautomatyzowanego umożliwiających kopiowanie transakcji doświadczonych inwestorów, w tym popularne platformy DupliTrade i ZuluTrade.

Obrót na urządzeniach Mac: Oparty na technologii Java i współpracujący z większością zapór firewall, obrót akcjami jest już dostępny na internetowych platformach transakcyjnych na urządzenia MAC. Wystarczy zalogować się na naszej stronie internetowej i od razu możesz rozpocząć obrót, korzystając z szybkiej realizacji zleceń.

Obrót internetowy: Dostępna 24 godz. na dobę przez 5 dni w tygodniu, internetowa platforma AvaTrade jest dostępna dla wszystkich inwestorów i kompatybilna z 95% przeglądarek internetowych. Zaloguj się z dowolnego miejsca i nigdy nie przegap kolejnej okazji transakcyjnej.

Obrót mobilny: Zawieraj transakcje w drodze z mobilną aplikacją transakcyjną AvaTradeGO zawierającą AvaProtect™– zaawansowane wbudowanie narzędzie ograniczające ryzyko.

Korzyści obrotu z AvaTrade:

 • Zaufany regulowany broker z ponad 14-letnim doświadczeniem w branży
 • Wielokrotnie nagradzany broker, w tym zdobywca nagrody dla najlepszego brokera
 • Światowej klasy wielojęzyczna obsługa klienta
 • Środki klientów są przechowywane na odrębnych rachunkach we wiodących bankach międzynarodowych
 • Ponad 1.000 instrumentów, w tym pary walutowe, kontrakty CFD na akcje, towary, kryptowaluty i indeksy

Ucz się, ćwicz i zawieraj transakcje z AvaTrade


Nasza światowej sławy akademia tradingu AvaTrade zapewnia bogactwo przydatnych materiałów edukacyjnych zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych inwestorów. Naszą sekcję edukacyjną znajdziesz w górnym menu strony internetowej. Pamiętaj, aby odwiedzić nasz kompleksowy portal edukacyjny Sharp Trader, aby nauczyć się jeszcze więcej.

Nasze narzędzia i zasoby edukacyjne wprowadzą Cię do aktualności rynkowych, analizy technicznej, filmów, e-booka, strategii, informacji transakcyjnych i innych materiałów, które pomogą Ci być na bieżąco i podejmować świadome decyzje na rynku.

Wciąż nie jesteś pewien? Sprawdź, jakie opinie o Avatrade mają nasi klienci.

Obracaj akcjami wiodących spółek globalnych z AvaTrade i ciesz się korzyściami z obrotu z regulowanym brokerem - zdobywcą nagród!

chatbot