Handel Akcjami

Obracaj akcjami online z AvaTrade

[vc_row el_class=”img-margin margin-on-small”][vc_column][vc_column_text]buy stocks online
Z AvaTrade możesz kupować kontrakty CFD na akcje największych spółek na świecie za jednym kliknięciem. Obrót kontraktami CFD na akcje umożliwia kupowanie i sprzedawanie akcji największych spółek notowanych m.in. na NYSE, NASDAQ i London Stock Exchange bez opłat lub ograniczeń związanych z tradycyjnym obrotem instrumentami kapitałowymi.

 • Zapewnij sobie dźwignię finansową w wysokości na swoje transakcje
 • Wszystkie główne giełdy: NYSE, NASDAQ, FTSE i inne
 • Obracaj akcjami, indeksami i towarami na jednym ekranie
 • Wielojęzyczna obsługa klienta na żywo
 • Obrót z brokerem regulowanym na poziomie międzynarodowym
 • Dostęp do narzędzi edukacyjnych
 • Zawieraj transakcje na wielu różnych platformach

Kupuj akcje największych spółek na świecie

Obracaj akcjami największych spółek na wiodących rynkach świata. Zarabiaj nawet na najmniejszych ruchach na rynku – obrót kontraktami CFD jest oparty na depozycie zabezpieczającym i umożliwia inwestorom zwielokrotnianie zysków. Inwestorzy mogą zajmować pozycje krótkie, gdy na rynku panuje trend spadkowy. AvaTrade oferuje dźwignię finansową w wysokości do , dzięki czemu możesz zawierać transakcje już za 5% wymogu rynkowego.

Oferta AvaTrade obejmuje akcje ponad 100 różnych spółek, w tym:

 • Apple
 • Google
 • Berkshire Hathaway
 • Coca Cola
 • Groupon
 • Barclays
 • Telefonica

Bliższe informacje na temat wszystkich akcji oferowanych przez AvaTrade znajdziesz w naszym Indeksie instrumentów finansowych.

Obracaj kontraktami CFD na akcje

W ostatnich latach kontrakty CFD (kontrakty na różnice kursowe) na akcje zyskują na popularności.

Zawierając transakcję na kontrakcie CFD, nie kupujesz samej akcji, ale zawierasz z brokerem umowę na rozliczenie różnicy pomiędzy ceną otwarcia i ceną zamknięcia akcji. Oznacza to, że obracając kontraktami CFD na akcje z AvaTrade, zyskujesz elastyczność, którą regulaminy giełd papierów wartościowych często wykluczają.

Dzięki kontraktom CFD sprzedaż akcji jest równie prosta jak kupno, a ponadto możesz zarabiać na zmianach cen nawet przy spadkach cen na rynku. Co ważniejsze, nie dokonujesz faktycznego zakupu instrumentu bazowego, dlatego możesz korzystać z dźwigni finansowej w wysokości do i zajmować pozycje o dużej wartości przy niewielkiej kwocie inwestycji. Oczywiście, dźwignia finansowa może znacząco zwiększyć zarówno zyski, jak i straty.

Korzyści obrotu z AvaTrade

Rozpoczynając obrót akcjami z AvaTrade, otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz do płynnego i przyjemnego doświadczenia obrotu.

Oferujemy szereg zaawansowanych platform transakcyjnych umożliwiających błyskawiczne zawieranie transakcji z wykorzystaniem wykresów na żywo oraz składanie różnych zleceń, w tym zleceń stop i zleceń z limitem, w celu zarządzania swoim portfelem. Możesz także monitorować swoje akcje i zawierać transakcje na tym samym ekranie, z jakiego korzystasz do obrotu walutami i towarami.

MetaTrader 4: MT4 nie trzeba chyba przedstawiać – w kręgach inwestorskich jest to najpopularniejsza internetowa platforma transakcyjna. Platforma ta zapewnia inwestorom pełen zestaw narzędzi transakcyjnych i instrumentów oraz możliwość wygodnego zawierania transakcji za jednym kliknięciem. Dostępne usługi obejmują EA, obrót zautomatyzowany i zaawansowane wykresy.

AvaOptions: Możliwość doświadczenia obrotu rzeczywistymi opcjami na niezrównanej platformie. Wykorzystaj elastyczność opcji walutowych i walutowych transakcji spot do obrotu waniliowymi opcjami put i call OTC. Interfejs oferujący ponad 40 instrumentów transakcyjnych umożliwia inwestorom opracowywanie szczegółowych strategii dopasowanych do każdego stylu obrotu.

Obrót zautomatyzowany: Pozwalając na kopiowanie transakcji doświadczonych inwestorów, AvaTrade oferuje szereg rozwiązań do obrotu zautomatyzowanego, które są dobrze znane i powszechnie stosowane w branży. Duplitrade i ZuluTrade to niezrównane platformy, które najlepiej uzupełnią Twoje metody obrotu zautomatyzowanego.

Obrót na urządzeniach Mac: Oparty na technologii Java i współpracujący z większością zapór firewall, obrót walutami jest już dostępny na internetowych platformach na urządzenia Mac. Zaloguj się na stronie internetowej AvaTrade i od razu rozpocznij obrót, korzystając z szybkiej realizacji zleceń.

Obrót internetowy: Dostępna 24 godz. na dobę przez 5 dni w tygodniu, internetowa platforma AvaTrade jest otwarta dla wszystkich inwestorów i kompatybilna z 95% przeglądarek internetowych. Zaloguj się z dowolnego miejsca i nigdy nie przegap kolejnej okazji transakcyjnej.

Korzyści obrotu z AvaTrade:

 • Zaufany regulowany broker z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży
 • Nagradzany innowacyjny broker – zdobywca nagrody dla najlepszego brokera
 • Niezrównana obsługa klienta w wielu językach
 • Środki klientów są przechowywane na odrębnych rachunkach we wiodących bankach międzynarodowych
 • +250 instrumentów, w tym waluty, kontrakty CFD na akcje, towary, kryptowaluty i indeksy
 • Ucz się, ćwicz i zawieraj transakcje z AvaTrade
 • Zawieraj transakcje „w drodze” z naszą innowacyjną aplikacją AvaTradeGO

Akademia AvaTrade posiada bogatą ofertę materiałów edukacyjnych zarówno dla inwestorów, którzy dopiero wchodzą na rynki, jak i dla ekspertów. AvaTrade prowadzi stronę edukacyjną, do której można przejść z poziomu głównej strony internetowej, a ponadto dla celów bardziej dogłębnego szkolenia stworzyliśmy kompleksowy portal edukacyjny Sharp Trader. Na portalu tym zamieszczamy najnowsze wieści z rynków, analizę techniczną, wideo, recenzje i spostrzeżenia na temat obrotu. Znajdziesz tam również informacje o aktualnych wydarzeniach, analizę rynkową i materiały edukacyjne, które pomogą Ci podejmować bardziej świadome decyzje transakcyjne.