Handel Akcjami

Obracaj akcjami online z AvaTrade

buy stocks online
Z AvaTrade możesz kupować kontrakty CFD na akcje największych spółek na świecie za jednym kliknięciem. Obrót kontraktami CFD na akcje umożliwia kupowanie i sprzedawanie akcji największych spółek notowanych m.in. na NYSE, NASDAQ i London Stock Exchange bez opłat lub ograniczeń związanych z tradycyjnym obrotem instrumentami kapitałowymi.

 • Zapewnij sobie dźwignię finansową w wysokości 20:1 na swoje transakcje
 • Wszystkie główne giełdy: NYSE, NASDAQ, FTSE i inne
 • Obracaj akcjami, indeksami i towarami na jednym ekranie
 • Wielojęzyczna obsługa klienta na żywo
 • Obrót z brokerem regulowanym na poziomie międzynarodowym
 • Dostęp do narzędzi edukacyjnych
 • Zawieraj transakcje na wielu różnych platformach
 • Obracaj akcjami z AvaTrade i odbierz bonus powitalny.

Kupuj akcje największych spółek na świecie

Obracaj akcjami największych spółek na wiodących rynkach świata. Zarabiaj nawet na najmniejszych ruchach na rynku – obrót kontraktami CFD jest oparty na depozycie zabezpieczającym i umożliwia inwestorom zwielokrotnianie zysków. Inwestorzy mogą zajmować pozycje krótkie, gdy na rynku panuje trend spadkowy. AvaTrade oferuje dźwignię finansową w wysokości do 20:1, dzięki czemu możesz zawierać transakcje już za 5% wymogu rynkowego.

Oferta AvaTrade obejmuje akcje ponad 100 różnych spółek, w tym:

 • Apple
 • Google
 • Berkshire Hathaway
 • Coca Cola
 • Groupon
 • Barclays
 • Telefonica

Bliższe informacje na temat wszystkich akcji oferowanych przez AvaTrade znajdziesz w naszym Indeksie instrumentów finansowych.

Obracaj kontraktami CFD na akcje

W ostatnich latach kontrakty CFD (kontrakty na różnice kursowe) na akcje zyskują na popularności.

Zawierając transakcję na kontrakcie CFD, nie kupujesz samej akcji, ale zawierasz z brokerem umowę na rozliczenie różnicy pomiędzy ceną otwarcia i ceną zamknięcia akcji. Oznacza to, że obracając kontraktami CFD na akcje z AvaTrade, zyskujesz elastyczność, którą regulaminy giełd papierów wartościowych często wykluczają.

Dzięki kontraktom CFD sprzedaż akcji jest równie prosta jak kupno, a ponadto możesz zarabiać na zmianach cen nawet przy spadkach cen na rynku. Co ważniejsze, nie dokonujesz faktycznego zakupu instrumentu bazowego, dlatego możesz korzystać z dźwigni finansowej w wysokości do 20:1 i zajmować pozycje o dużej wartości przy niewielkiej kwocie inwestycji. Oczywiście, dźwignia finansowa może znacząco zwiększyć zarówno zyski, jak i straty.

Korzyści obrotu z AvaTrade

Rozpoczynając obrót akcjami z AvaTrade, otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz do płynnego i przyjemnego doświadczenia obrotu.

Oferujemy szereg zaawansowanych platform transakcyjnych umożliwiających błyskawiczne zawieranie transakcji z wykorzystaniem wykresów na żywo oraz składanie różnych zleceń, w tym zleceń stop i zleceń z limitem, w celu zarządzania swoim portfelem. Możesz także monitorować swoje akcje i zawierać transakcje na tym samym ekranie, z jakiego korzystasz do obrotu walutami i towarami.

MetaTrader 4: MT4 nie trzeba chyba przedstawiać – w kręgach inwestorskich jest to najpopularniejsza internetowa platforma transakcyjna. Platforma ta zapewnia inwestorom pełen zestaw narzędzi transakcyjnych i instrumentów oraz możliwość wygodnego zawierania transakcji za jednym kliknięciem. Dostępne usługi obejmują EA, obrót zautomatyzowany i zaawansowane wykresy.

Zmienne spready MT4: Wyposażone we wszystkie cechy MT4 spready zmienne pozwalają na zawieranie transakcji na walutach, akcjach, towarach i indeksach z najniższymi spreadami dostępnymi u naszych dostawców płynności.

AvaOptions: Możliwość doświadczenia obrotu rzeczywistymi opcjami na niezrównanej platformie. Wykorzystaj elastyczność opcji walutowych i walutowych transakcji spot do obrotu waniliowymi opcjami put i call OTC. Interfejs oferujący ponad 40 instrumentów transakcyjnych umożliwia inwestorom opracowywanie szczegółowych strategii dopasowanych do każdego stylu obrotu.

Obrót zautomatyzowany: Pozwalając na kopiowanie transakcji doświadczonych inwestorów, AvaTrade oferuje szereg rozwiązań do obrotu zautomatyzowanego, które są dobrze znane i powszechnie stosowane w branży. Duplitrade i ZuluTrade to niezrównane platformy, które najlepiej uzupełnią Twoje metody obrotu zautomatyzowanego.

Obrót na urządzeniach Mac: Oparty na technologii Java i współpracujący z większością zapór firewall, obrót walutami jest już dostępny na internetowych platformach na urządzenia Mac. Zaloguj się na stronie internetowej AvaTrade i od razu rozpocznij obrót, korzystając z szybkiej realizacji zleceń.

Obrót internetowy: Dostępna 24 godz. na dobę przez 5 dni w tygodniu, internetowa platforma AvaTrade jest otwarta dla wszystkich inwestorów i kompatybilna z 95% przeglądarek internetowych. Zaloguj się z dowolnego miejsca i nigdy nie przegap kolejnej okazji transakcyjnej.

Korzyści obrotu z AvaTrade:

 • Zaufany regulowany broker z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży
 • Nagradzany innowacyjny broker – zdobywca nagrody dla najlepszego brokera
 • Obsługa klienta dostępna 24/5 w Twoim języku
 • Środki klientów są przechowywane na odrębnych rachunkach we wiodących bankach międzynarodowych
 • +250 instrumentów, w tym waluty, kontrakty CFD na akcje, towary, kryptowaluty i indeksy
 • Ucz się, ćwicz i zawieraj transakcje z AvaTrade
 • Zawieraj transakcje „w drodze” z naszą innowacyjną aplikacją AvaTradeGO

Wszyscy inwestorzy kwalifikują się do otrzymania bonusu powitalnego w wysokości do 40% pierwszej wpłaty. Bonus jest niezwykle korzystny dla wszystkich inwestorów, ponieważ może zwiększyć Twoją początkową inwestycję.

Akademia AvaTrade posiada bogatą ofertę materiałów edukacyjnych zarówno dla inwestorów, którzy dopiero wchodzą na rynki, jak i dla ekspertów. AvaTrade prowadzi stronę edukacyjną, do której można przejść z poziomu głównej strony internetowej, a ponadto dla celów bardziej dogłębnego szkolenia stworzyliśmy kompleksowy portal edukacyjny Sharp Trader. Na portalu tym zamieszczamy najnowsze wieści z rynków, analizę techniczną, wideo, recenzje i spostrzeżenia na temat obrotu. Znajdziesz tam również informacje o aktualnych wydarzeniach, analizę rynkową i materiały edukacyjne, które pomogą Ci podejmować bardziej świadome decyzje transakcyjne.
Obracaj akcjami największych spółek na świecie z AvaTrade i odbierz bonus.