Otrzymuj najnowsze wieści i aktualne informacje od AvaTrade!

Pobierz aplikację AvaTradeGo już teraz

Refer a Friend

Podziel się bogactwem,
poleć znajomemu

Podziel się swoim doświadczeniem z AvaTrade ze swoimi znajomymi i zarabiaj pieniądze! Skorzystasz na tym zarówno Ty, jak i oni.

Jak to działa?

Ile możesz zarobić?

Oblicz swoje potencjalne zarobki z poleceń w ciągu kilku sekund:

Pierwsza wpłata znajomego Twoje uznanie pieniężne
$ - $2,000 $50
$2,001 - $5,000 $100
$5,001 - $10,000 $150
$10,001 - $20,000 $200
$20,001 i więcej $250

Jak to działa?

Wprowadzenie Twoich znajomych do ekscytującego świata obrotu walutami i kontraktami CFD nigdy nie było prostsze. Jeśli masz już rachunek rzeczywisty, wystarczy , gdzie znajdziesz sekcję „Poleć znajomemu”. W sekcji tej będziesz mógł udostępnić link polecający swoim znajomym.

Po otrzymaniu linku wystarczy podjąć następujące kroki:

1

Otworzyć rachunek rzeczywisty

2

Wpłacić co najmniej $

3

Otworzyć co najmniej transakcji

To wszystko!

Nie masz jeszcze rachunku rzeczywistego? Pospiesz się, Twoi znajomi czekają!

Pełna transparentność

Kiedy Twój znajomy otworzy rachunek i dokona wpłaty, otrzymasz od nas powiadomienie. Kiedy Twój znajomy spełni wszystkie powyższe warunki, Twoje saldo zostanie automatycznie zaktualizowane. Zapoznaj się z naszymi Warunkami, aby poznać pełne szczegóły.

Rozwijaj się i prosperuj

Na Wall Street większe znaczenie niż to KOGO znasz ma to ile osób znasz – im szersza Twoja sieć, tym bardziej wartościowym się stajesz. Dlatego w AvaTrade zrobimy wszystko, co możemy, aby zwiększyć Twoje szanse na rozpoznanie okazji transakcyjnej i spieniężenie jej w najlepszy możliwy sposób.

Oferujemy Ci unikatową szansę na zwiększenie Twojego majątku netto:

Jeśli jesteś zadowolony z obsługi i warunków transakcyjnych AvaTrade, chcielibyśmy zobaczyć, jak przenosisz swój obrót na kolejny poziom. Polecaj nas swoim znajomym, kontaktom i followersom, a wypłacimy Ci do 250 $ prowizji, gdy któryś z nich dokona inwestycji*.

Jak to działa?

Wystarczy wybrać kontakt z jednej ze swoich sieci społecznościowych i wysłać mu zaproszenie do dołączenia do jednego z największych i najlepiej ocenianych brokerów online na świecie. Stwórz własną internetową sieć transakcyjną, wymieniaj się informacjami i strategiami oraz zwiększaj swoje dochody z każdym znajomym, który do nas dołączy.

Skorzystasz na tym zarówno Ty, jak i oni.

Dołącz do naszego programu „Poleć znajomemu”, wybierz znajomego i wyślij mu unikatowy link z zaproszeniem. My zajmiemy się resztą.

Jak dołączyć?

  • 1. Dołącz do programu „Poleć znajomemu” AvaTrade,
  • 2. Udostępnij unikatowy link swoim znajomym poprzez Facebooka, WhatsApp or Gmail
  • 3. Odbierz prowizję, kiedy Twój znajomy spełni Warunki

* Twój znajomy musi otworzyć pozycję o średniej wielkości, określonej w Warunkach w ciągu 3 miesięcy od polecenia, abyś mógł otrzymać prowizję.

Na co czekasz? Zacznij polecać AvaTrade swoim znajomym, w tym układzie każdy wygrywa!