Mirror Trader

Mirror Trader
Automatyczny Handel z Ava Trade

Mirror Trader oferuje najbardziej kompletne i elastyczne zautomatyzowanie platformy, która pozwala na "lustrzane odbicie" strategii handlowych setek doświadczonych handlowców - znanych jako dostawców strategicznych - z całego świata.

Z Mirror Trader masz pełną kontrolę nad swoim doświadczeniem handlowym - możesz wybrać pomiedzy ręcznym obrotem, auto-lustrzanym odbiciem, oraz semi-mirroring (czyli pół-automat-lustrzanego odbicia) - Ty decydujesz jak chcesz handlować.

Mirror Trading
  • Handluj Forexem, Towarami, CFD i więcej
  • Bezkonkurencyjne spready w Ava Trade
  • Na żywo wykresy, ceny i sygnały
  • "Lustrzane odbicie" udanych transakcji dokonanych przez innych handlowców
  • Bonus do $10,000 zarejestruj się!*

Elastyczność Mirror Trader czyni go idealnym dla początkujących inwestorów i handlowców bardziej doświadczonych, którzy nie mają czasu na monitorowanie rynków oraz otwieranie i zamykanie pozycji.

Używając Mirror Trader

już istniejący użytkownicy AvaTrade:

Prawdziwego Konta - Można zalogować się do MirrorTrader programu automatycznego handlu przy użyciu istniejących danych konta w AvaTrade tutaj.

Demo Konta - Można zalogować się do MirrorTrader programu automatycznego handlu przy użyciu istniejących danych konta Demo w AvaTrade tutaj.

Nowi Użytkownicy:

Prawdziwego Konta - Jeżeli nie posiadasz Prawdziwego Konta na AvaTrade, kliknij tutaj aby otworzyć nowe konto. Będziesz mógł wtedy wykorzystać swoje dane osobowe do zalogowania się na Mirror Trader.

Demo Konta - Aby otworzyć wolne od ryzyka Demo Konto na AvaTrade kliknij tutaj. Będziesz mógł wtedy wykorzystać swoje dane osobowe do zalogowania się na Mirror Trader.

Funkcje Platformy Mirror Trader

Istnieją Trzy sposoby wykorzystania Platformy Mirror Trader:

Auto-Mirroring/Pełny Automat

Ty decydujesz, którą strategię dostawcy chcesz wykorzystać. Mirror Trader automatycznie otwiera i zamyka transakcję, które odzwierciedlają dostawcy strategii, nawet gdy komputer jest wyłączony. Można przeglądać wcześniejsze wykonane strategie - a ich względny współczynnik ryzyka - może pomóc w dokonaniu decyzji.

Mirror Trader pozwala na stworzenie portfolio strategii dostarczanych od różnych dostawców i daje pełną swobodę dodawania i usuwania strategii w dowolnej chwili.

Semi-Mirroring/Pół-Automat

Oglądaj na żywo sygnały dostarczane przez dostawców strategicznych i porównuj z wykresami na giełdzie co pomoże Ci wybrać te którymi chcesz operować w czasie rzeczywistym. Software następnie zamknie Twoją pozycję, jak tylko dostawca strategiczny zamknie swoją pozycję. Można też samemu zamknąć pozycję ręcznie.

Manual Trading/Handel Ręczny

Wykorzystaj pełny zestaw narzędzi dostępnych na Mirror Traderze razem z wykresami do monitorowania rynku i dokonuj transakcji według własnych analiz. Jednocześnie masz wgląd w strategie dostawcy w celu podejmowania własnych decyzji inwestycyjnych.

Skąd mam wiedzieć, które wyniki których dostawców mam wybierać?
Mirror Trader ułatwia zautomatyzowanie handlu:
  • Inteligentne filtry: Używaj filtrów do identyfikacji ekspertów, których styl najbardziej Ci odpowiada
  • Podsumowanie wyników: Dowiedz się dokładnie w jaki sposób dana strategia sprawdziła się w przesłości
  • Portfolio: Ukazuje wszystkie strategie, które są odbiciem transakcji
  • Zarządzanie ryzykiem: Definiowanie limitów handlowych na strategii dublowania zamówień
  • Lista dostępów: Podążaj wybraną strategią i sprawdź jej skuteczność, zanim wybierzesz ją i zdublujesz do swoich transakcji

MirrorTrader jest jednym z wielu platform automatycznych które AvaTrade oferuje swoim klientom. Nasza oferta nie ma sobie równych.

Załóż konto na Ava Trade i skorzystaj z najlepiej skonfugurowanego Mirror Inwestora handlu automatycznego już dziś.