Inwestowanie Online

Forex jest największym rynkiem inwestycyjnym na świecie, a liczba transakcji walutowych znacznie przewyższa inwestycje w akcje i papiery wartościowe. AvaTrade oferuje handel ponad 60 parami walutowymi na międzynarodowych rynkach walutowych z dźwignią dochodzącą do 400:1. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać AvaTrade dla swoich inwestycji walutowych.
Dowiedz się więcej
Handel kontraktami CFD był siłą napędową sukcesu brokerów internetowych. Handel kontraktami CFD oznacza spekulację na temat zmieniającej się w konkretny sposób ceny aktywa bazowego, ale nie wiąże się z faktycznym posiadaniem tego aktywa. W AvaTrade możesz inwestować w CFD z dźwignią do 200:1. Tutaj możesz się dowiedzieć więcej o inwestowaniu w kontrakty CFD.
Dowiedz się więcej
Internetowy handel kontraktami CFD sprawił, że rynek akcji stał się dostępny dla każdego. AvaTrade ma w swojej ofercie inwestowanie w kontrakty CFD największych akcji, na najważniejszych giełdach na świecie, bezpośrednio z Twojego komputera, tabletu lub smartfona. Już dziś zainwestuj w amerykańskie i europejskie akcje z dźwignią do 20:1.
Dowiedz się więcej
Od momentu swojego powstania w 2008 r. Bitcoin stał się niekwestionowanym liderem wśród cyfrowych, zdecentralizowanych krypto-walut. Dla inwestorów szczególnie atrakcyjna jest wysoka zmienność jego kursu. AvaTrade oferuje również dźwignię do 20:1 dla wszystkich inwestujących w walutę Bitcoin.
Dowiedz się więcej
Złoto jest ważnym aktywem inwestycyjnym, często traktowanym jako bezpieczna inwestycja w trudnych czasach na rynku. W AvaTrade możesz inwestować w kontrakty CFD na złoto z niskimi spreadami i dźwignią do 200:1. Oprócz złota oferujemy handel srebrem, platyną, palladem i miedzią.
Dowiedz się więcej
Ropa i surowce energetyczne są wyjątkowo dynamicznym rynkiem, mającym ogromny wpływ na światową gospodarkę. AvaTrade ma w swojej ofercie handel kontraktami CFD na ropę naftową, ropę Brent, gaz ziemny, olej opałowy i benzynę, do tego niskie spready i żadnych dodatkowych kosztów. Inwestuj z nami w kontrakty CFD na ropę i surowce energetyczne z dźwignią do 100:1.
Dowiedz się więcej
Podczas ostatniego kryzysu ekonomicznego obligacje i produkty skarbowe zyskały spore zainteresowanie. Dzięki AvaTrade możesz śledzić rynek obligacji oraz produktów skarbowych i inwestować w nie na zasadzie kontraktów CFD, wykorzystując dźwignię do 100:1.
Dowiedz się więcej
Indeksy giełdowe są jednym z najpopularniejszych instrumentów, którymi handluje się online. Inwestowanie w kontrakty CFD na indeksy wymaga szerszego spojrzenia na sytuację ekonomiczną i jej potencjalny wpływ na indeks np. FTSE100, który odzwierciedla łączną wartość firm takich jak Barclays, Unilever itp.
Dowiedz się więcej
Litecoin jest największym konkurentem Bitcoina, między innymi z uwagi na jego większą stabilność i pewność. Jeśli chcesz zainwestować w kontrakty CFD na Litecoin, AvaTrade zapewnia dźwignię do 10:1 oraz natychmiastową realizację długich i krótkich pozycji. Nie ma prostszego sposobu na inwestowanie w przyszłość krypto-walut.
Dowiedz się więcej
Zdywersyfikuj swój portfel, inwestując w tzw. soft commodities jak produkty rolne. Kukurydza, soja, pszenica, kawa, cukier i bawełna są częścią naszego codziennego życia, a także aktywami podlegającymi nieustannym inwestycjom na światowych rynkach. Teraz, inwestując w CFD z AvaTrade, możesz otwierać długie i krótkie pozycje na wszystkich największych rynkach rolnych.
Dowiedz się więcej