Autochartist

autochartist

Autochartist jest wielokrotnie nagradzanym narzędziem do zautomatyzowanej analizy technicznej dostępnym na platformie MetaTrader 4, które identyfikuje możliwości inwestycyjne wśród setek instrumentów finansowych.

Autochartist nieustannie analizuje rynki intraday i przy użyciu zaawansowanego mechanizmu wykrywania formacji identyfikuje potencjalnie najbardziej zyskowne możliwości inwestycyjne i przewiduje zmiany kursu.

Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej o Autochartist

GŁÓWNE WŁAŚCIWOŚCI AUTOCHARTIST
Chart pattern recognition icon Rozpoznawanie strategii liniowych Identyfikacja wszystkich typów formacji – w tym tworzących się i ukończonych – ze wskaźnikiem jakości formacji, który pomoże ci w podejmowaniu decyzji..
Fibonacci pattern recognition icon Rozpoznawanie formacji Fibonacciego Automatyczne rozpoznawanie szeregu prostych i złożonych formacji Fibonacciego, od zniesień do motyli.
Key level analysis icon Analiza głównych wskaźników Dzięki identyfikacji poziomów wsparcia i oporu Autochartist pomaga wyznaczyć punkty stop i limit. Narzędzie klasyfikuje poziomy jako przełamanie lub zbliżanie się.
Pattern Quality Indicator icon Wskaźnik jakości formacji Zbiór czterech wizualnych wskaźników, umożliwiających błyskawiczną ocenę prawdopodobieństwa zakończenia formacji.

Bez względu na twój styl inwestowania z systemem Autochartist zaoszczędzisz czas, który normalnie poświęciłbyś na skomplikowaną analizę techniczną – dzięki czemu nie ominie Cię szansa na udaną inwestycję.

Wypróbuj Autochartist w MetaTrader 4 i wykorzystaj potencjalne okazje inwestycyjne!

Autochartist jest w pełni zintegrowany z platformą transakcyjną MetaTrader 4 i jest bezpłatny dla klientów wpłacających depozyt o minimalnej wartości 500 USD.

Porozmawiaj z managerem swojego konta o dodaniu funkcjonalności Autochartist do Twojej platformy MetaTrader 4.

CZAT NA ŻYWO

Usługa Autochartist i związane z nią treści są prezentowane wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawione treści nie uwzględniają osobistych okoliczności klientów, ich celów inwestycyjnych, tolerancji ryzyka i nie stanowią w żadnej formie rekomendacji do inwestowania z AvaTrade.