Kadra kierownicza

Dáire Ferguson Dyrektor Generalny Ava Group

Dáire Ferguson dołączył do Ava w 2008r. jako Dyrektor Inwestowania i Zarządzania Ryzykiem. Zanim to nastąpiło zajmował stanowisko Starszego Managera ds. Finansów w Europie i Azji w Bristol Myers Squibb, jednej w największych firm farmaceutycznych na świecie. Jeszcze wcześniej był Dyrektorem ds. rynku Forex międzynarodowej grupy finansowej zarządzającej aktywami, kierując oddziałami w Londynie i Dublinie. Posiada dyplom z informatyki i biznesu Uniwersytetu w Dublinie i amerykańskiego Lindenwood University.

Roy Aaron Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży

Roy Aaron stoi na czele działu sprzedaży w AvaTrade i zarządza naszymi biurami na całym świecie. Posiada 10-letnie doświadczenie w branży finansowej. Wcześniej zajmował się handlowaniem metalami na londyńskiej giełdzie metali. Ukończył studia informatyczne i biznesowe.

Ian Webb Z-ca Dyrektora ds. Wymogów Regulacyjnych

Ian Webb może się poszczycić 15-letnim doświadczeniem w regulacji sektora finansowego. Zanim dołączył do AvaTrade spędził 10 lat jako Dyrektor ds. Wymogów Regulacyjnych i Przeciwdziałania Nadużyciom Finansowym w Citco Bank Nederland N.V. Swoją karierę rozpoczął w Deutsche Bank.

Jest dyplomowanym specjalistą przeciwdziałania praniu pieniędzy (ACAMS). Ukończył studia z wymogów regulacyjnych na the Irish Institute of Banking oraz regulacji finansowych na National College of Ireland.

Peadar O’Shea Dyrektor Niewykonawczy

Peadar O’Shea, były dyrektor zarządzający w Morgan Stanley w Londynie, jest przedsiębiorcą i inwestorem. Swoją karierę rozwijał w sercu finansowego świata, początkowo w Central Bank of Ireland, by ostatecznie zostać dyrektorem zarządzającym londyńskiego biura Morgan Stanley. Udzielał się również w Morgan Stanley’s Global Investment Strategy Group, regularnie publikując swoje prace. Obecnie jest Dyrektorem Doradczym w czołowym funduszu hedgingowym, a także zajmuje wysokie stanowiska doradcze w radzie nadzorczej.

Hiroshi Niwa Dyrektor Generalny AvaTrade Japan K.K.

Hiroshi Niwa dołączył do Ava Group po ośmiu latach kierowania brokerem specjalizującym się w rynku walutowym i akcji. Posiada dogłębną wiedzę na temat rynku finansowego, od instrumentów stałodochodowych po bankowość inwestycyjną. Ukończywszy ekonomię na uniwersytecie w Kyoto, pracował w Industrial Bank of Japan, Morgan Stanley i BNP Paribas.